Lada ponovo u WTCC-u

Lada ponovo u WTCC-u

Član
lada%20wtcc.jpg


Tokom sledeće godine ruska Lada će ponovo svojom prisutnošću uveličati trke svjetskog šampionata turističkih automobila, poznatog i kao WTCC.

Ruska marka je u WTCC-u učestvovala i prije dvije godine, a isti tim TMS namjerava novu Ladinu sportsku uzdanicu da ugura u WTCC i tokom 2012.

Tim vodi bivši WTCC vozač Viktor Šapovalov, koji između ostalog organizuje i kup takmičenje Lada Granta Cup. Za WTCC nastup Lada Granta će biti pripremljena u skladu sa S2000 pravilima. Planirani su nastupi u Mađarskoj u maju i u Portugalu početkom juna.
 
Član
Pomalo nepotrebno ako nemaju bas viska para, bolje da pocnu aute da valja praviti, to bi ih mnogo lakse probilo :icon_biggrin:
 
Član
svaka cast rusima za wtcc

boki: njima ne treba bolje...
i prave auta za svoje potrebe a ne za usrane zapadnjake
 
Član
Treba i njima bolje, svi zele bolje, trebalo im ili ne. To ne znaci da ne bi trebali zadrzati i pokoji jeftini auto u ponudi, al zasto ne napraviti nesto kao Citroen DS liniju, hoces bolji - plati jos dodatno. Mislim da bi im se to isplatilo, dizanje imidza preko F1 i WTCC je ok, ali kad imas neki pozeljan auto u ponudi. Ako ti ne moras ni prici salonu da znas da tamo nema nista za tebe, djabe ti i da imas 10 titula F1. Bar ja na to tako gledam...
 
Član
ja ipak mislim da ovo gura vlada i da ovo nema veze sa ladom kao ladom
vec rusija kao velesila
potegao sam sada politicku temu :D :icon_smile:
 
Top