kviz na MTV Igman , etc.

kviz na MTV Igman , etc.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima li ko HS kablovsku ?! Kakav smo ovo novi kanal dobili umjesto MTV-a? Naka kruna visi u desnom gornjem čošku i non stop pjevaju neki drugoligaši iz svijeta Renome-a..Trenutno pjeva Hajra Gegaj pjesmu ˝ Sad sam ko da nisam, sve je ko da nije..˝ Imaju čak i porukice tipa ˝Senada, pristavi kafu, eto mene i ako može muzička od Huleta - Neće meni Drina biti kapija˝...Valjda ovi u HS-u kontaju da već imaju jedan MTV, pa nam drugi ne treba, naravno mislim na MTV Igman...Evo sad je počeo neki kviz..Cijena poziva 19 KM plus PDV, voditeljica ima onaj mikrofon, onaj specijalni, isto što je nosio Senna M dok je pjevao, pozadina studija ko da je rađena u Wordu..Evo prvi gledatelj Remzija iz Pazarića..Čekaj da vidim šta će se desiti pa ću nastaviti pisati...

Hasan ___________________________ić je bilo ponuđeno..Doslovno ovako..Ništa nije rečeno, ko je, šta je, čime se bavi...Veli Remzija ˝Hasan Salihamidžić˝. Logično, kad pogleda dužinu ovoga prostora ispred -ić..Međutim, odgovor je bio Hasan Kikić..Tri slova falila, a razdaljina do -ić kilometar i po...Pa ***** mu majku, ima li iko da je normalan u ovom medijskom životu..

Evo sad imaju nake torbe, imaš 12 torbi i ako potrefiš odgovarajuću torbu dobiješ laptop, skuter, putovanje po želji, gdje god želiš, moreš i hanumu povesti, 12 000 KM, 24 000 KM i nakih hejbet nagrada..Samo u jednoj torbi nema ništa, sve ostale su dobitne..Ne kontam ko će ti tek tako dati 24 000 maraka..Đe tu njegov profit, njegova računica..Mora da ovo zovu ovi iz režije..

Evo lik dobio putovanje po želji..Pita on nju ˝A đe bi mogo da idem?!˝..Ona mu nabraja sve destinacije: Azurna obala, Egipat, Tunis, Južna Amerika, Karibi, ma gdje god poželite, troškove mi snosimo...Lik je pita ˝More li u Hrvatsku?!˝ Bošnjooooo..Jest´ Allaha mi...hahahahha..Ja tipkam, emisija traje.Oplakah..

Kad smo već kod medija...Neki dan, stari gleda tv, nakav Explorer, dolazi nana u goste, ulazi u dnevni boravak, na televiziji jebačina i to žestoka..˝Vela havle, vela kuvete, snaho, hajmo mi u kuhinju˝..Veli moj stari ˝Ma ja da gledam Al Jazeera-u, kad ona uđe, odnekud bi se golotinja pojavila˝..


hahahahha

onaj prvi dio je prejak hahahahaha
 
Član
Hahahhahahaahahhaha :D dobar post. :D

To je televizija Anna cinimi se tamo negdje gradacac, gracanica nesto slicno, ne znam tacno. Hahhaha jaka televizija, nema sta, a ti kvizovi su najjaci, ja uopste ne znam ko tu zove, hajd barem tu nemozes pogodit a ima bude na osmu ili bn-u ne znam tacno, kviz, znaci ne da su lagana pitanja, nego ne znam, a nagrade svemirske i svako pola sata se javi neki kaubojac koji kao fol fuli i kaze netacno ... strahote :)
 
Član
televizija Amna...sve neki seljacine i nepoznati pjevaci, koji prodaju njivu da snime pjesmu...jedino sto sam od poznatijih vidio jednom je Semsa Suljakovic i Rizo Hamidovic...ostalo nikad vidio...huhu
 
Početnik
Faya_M5 je napisao(la):
televizija Amna...sve neki seljacine i nepoznati pjevaci, koji prodaju njivu da snime pjesmu...jedino sto sam od poznatijih vidio jednom je Semsa Suljakovic i Rizo Hamidovic...ostalo nikad vidio...huhu
nemoj tako... nekima su takvi premija! ;)
 
ntv amna tesanj ;)
provala zestoka...a ima neki jutarnji program..lik sjedi na stolici iza njeg plavi paravan..i drzi u ruci papir sa tekstom i cita..nisu mu ni sto mogli nabaviti pa da papir na sto stavi.. :D
a studio je ozvucen ko u toku rata kad smo gledali neke dnevnike, eho se cuje bruka..kao da je prostorija 3x3 :lol: :lol: :lol:
 

IGY

Član
bilosto je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
televizija Amna...sve neki seljacine i nepoznati pjevaci, koji prodaju njivu da snime pjesmu...jedino sto sam od poznatijih vidio jednom je Semsa Suljakovic i Rizo Hamidovic...ostalo nikad vidio...huhu
nemoj tako... nekima su takvi premija! ;)

:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top