kvar na zmigavcima

kvar na zmigavcima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz svima
imam jedan problem sa zmigavcima zadnji zmigavac na vozacevoj strani je poceo radit ko lud dosta brzo treperi u odnosnu na onaj na suvozacevoj strani a prednji neradi nikako nije do sijalice skido sam je stavi novu a kablovi su ok mislim nisam vidi da se nedje neki odspojio pa ako neko zna sta moze bit uzrok ovome nek kaze inace auto je vw mk2
 
Ma promjeni auto i rijesit ces probleme :icon_smile: , a sto se kvara tice provjeri na onom dzeku od zmigavca, kod akumulatora se nalazi tu udje vode, stvori se kondez pa nea kontakta ;)
 
Član
prije ce biti da je relej koji regulise rad zmigavaca crko
to ti ne kosta puno a zamijeniti mozes i sam ako ga pronadjes gdje se nalazi
 
Početnik
zadnji ti radi brze zato sto prednji ne radi nikako...da je relej oba zmigavca bi radila brze...znaci problem ti je ili na dzeku zmnigavca ili da ne gubi kontakt na grlu...brate probaj, ispitivac i vidi sta ti fali na zmigavcu, plus ili masa, jedno nema sigurno...
 
Član
Oggy je napisao(la):
zadnji ti radi brze zato sto prednji ne radi nikako...da je relej oba zmigavca bi radila brze...znaci problem ti je ili na dzeku zmnigavca ili da ne gubi kontakt na grlu...brate probaj, ispitivac i vidi sta ti fali na zmigavcu, plus ili masa, jedno nema sigurno...

upravo ovo...
 
Član
Oggy je napisao(la):
zadnji ti radi brze zato sto prednji ne radi nikako...da je relej oba zmigavca bi radila brze...znaci problem ti je ili na dzeku zmnigavca ili da ne gubi kontakt na grlu...brate probaj, ispitivac i vidi sta ti fali na zmigavcu, plus ili masa, jedno nema sigurno...

brao oggy
 
i meni se to bilo desili par puta upalim rećemo sva 4 radi sve ok upalim posebno lijevi radi zadnji prednji neće dok nisam pregledo kablove sve po redu nije bilo spasa izgubi negdje spoj ili masa i eto ga kad sam sve pregeledo dotego spojio radi ok dakle samo malo volje raskupusaj i nemožeš pogriješit nema tu puno kablova
 
Član
e hvala vam svima na pomoci sad cu ja te kablove pretrest pa valjda bude sve ok
a sanky a nebi ga promijenio jedino za neki dobar g60
 
Član
Meni su lijevi radili normalno a desni nije htio nijedan,samo se brzo u tabli čulo caktanje.Kad upalim sva četiri onda je radilo normalno,riješio sam novom ručicom,pokopčao i proradilo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top