kvar na Puntu

kvar na Puntu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam kvar na Puntu 1.Kvar se sastoji u nekoj cudnoj lupnjavi kod zadnjeg desnog tocka i ne cuje se stalno nego s vremena na vreme a takodje sam primetio da je poceo da trosi gumu sa unutrasnje strane.Amortizeri nisu jer sam ih menjao a lupa se nastavila,posle sam cuo da hoce da se to cuje kad propadnu silen blokovi ili neke 2 caure kako ih drugi zovu.Uglavnom kupim ja te 2 "caure" a prodavac mi ponudi i neku osovinu sa nekim lezajima i kaze da je to set za reparaciju trapa...to nisam uzeo iz razloga sto nisam znao dal je neophodno i nema mi logike gde to ide.Dal je neko imao takav kvar i sta je radio i kupovao???Hvala na pomoci.
 
N

nenad

Meni je lupalo nesto nazad i zamjenio sam selene i prestalo je. Na Puntu cesto odu seleni i taj set za reparaciju kako ga vec zovu, tako da trebas provjeriti sta je u pitanju i ne kupovati dzaba i reparaciju ako nije otisla.
 
Član
čaure zadnjeg mosta ..pogledaj
ili osovina s lježajevima na zadnjoj viljušci..
Standard punto kvar
nove čaure zadnjeg trapa 50kn po komadu set za reparaciu viljuške 200kn komplet
SVE ZA FIATA,,,098-263-292
 
Član
Reparatura zadnjeg trapa ti nije skupa i to odmah uzmi i zavrsi.To sto ti lupa nisu seleni nego lezajevi na toj osovini koju si spomenuo.Zato ti i tocak stoji u koso i dere gumu.
 
ajdin_ze je napisao(la):
Reparatura zadnjeg trapa ti nije skupa i to odmah uzmi i zavrsi.To sto ti lupa nisu seleni nego lezajevi na toj osovini koju si spomenuo.Zato ti i tocak stoji u koso i dere gumu.

o.k. hvala na objasnjenju i tako cu i uraditi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top