Kutiju cigareta mu naplatili 23 bilijarde dolara

Kutiju cigareta mu naplatili 23 bilijarde dolara

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Muškarac iz New Hampshirea umalo je pao u nesvijest kad je shvatio da je računalo na benzinskoj postaji na kojoj se zaustavio kako bi kupio cigarete s njegove kartice skinulo više od 23 bilijarde dolara.

Josh Muszynski je na benzinskoj postaji u New Hampshireu kupio cigarete. Nakon toga je otišao kući i otvorio online račun da provjeri koliko novca ima u banci.

Doživio je potpuni šok kad je vidio nevjerojatnih 17 znamenki na ekranu koje su sjele na njegovu karticu. Na benzinskoj su mu naplatili ravno 23.148.855.308.184.500 (23 bilijarde 148 bilijuna 855 milijardi 308 milijuna 184 tisuće i petsto) dolara!

Muszynski je nakon toga proveo dva sata na telefonu razgovarajući s nekoliko službenika u banci i pokušavajući riješiti problem te ih uvjeriti da je račun trebao biti 15 dolara. Banka je sljedećeg dana ispravila pogrešku, prenosi tportal.hr.
 
Član
zato i nenosim i ne koristim kratice mrzim sve to ...samo kesh u padze i gotovo hehhe
mogo cojek umrijet radi cigara
 
Član
U jbt zivot, pa gde toliko i sta li je sve bilo u tih 17 stavki koje su trebali da naplate ???? Ma garant mu nije bilo dobro, nedo Bog nikom da se desi :icon_sad:
 
Član
legionar je napisao(la):
Kako ce mu skinuti toliko kad ih vjerovatno nema???

upravo tako. a ne moze ni u minus toliko otici. znaci, supljak zesci... :D

PS. a i svaka greska na racunu se moze i da ispravit. ja imo karticu na nju stavio nekih 300-400KM. htio podici ne moze, konto da nije do bankomata, uso unutra haj reko na salteru cu podici, kaze ona teta ne moze. sto reko ne moze, kaze ona, na ovu karticu mozete samo stavljati novac i placati na kasama. a znam jaran sa istom takvom podizo pare. odem ja kod one tete sto radi sa karticama, kaze ona sad cemo provjerit sta je. oni ludjaci tamo stavili ko da je kartica dobivena na nagradnoj igri :D govorim ja onoj zeni, sto nisu i kakvih para stavili, nist ona se smije :D

i zakljucak, kartica je zakon. uvijek imas para sa sobom, a lakse se kontrolisat pri trosenju, nego kad imas kesh :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
legionar je napisao(la):
Kako ce mu skinuti toliko kad ih vjerovatno nema???

upravo tako. a ne moze ni u minus toliko otici. znaci, supljak zesci... :D

PS. a i svaka greska na racunu se moze i da ispravit. ja imo karticu na nju stavio nekih 300-400KM. htio podici ne moze, konto da nije do bankomata, uso unutra haj reko na salteru cu podici, kaze ona teta ne moze. sto reko ne moze, kaze ona, na ovu karticu mozete samo stavljati novac i placati na kasama. a znam jaran sa istom takvom podizo pare. odem ja kod one tete sto radi sa karticama, kaze ona sad cemo provjerit sta je. oni ludjaci tamo stavili ko da je kartica dobivena na nagradnoj igri :D govorim ja onoj zeni, sto nisu i kakvih para stavili, nist ona se smije :D

i zakljucak, kartica je zakon. uvijek imas para sa sobom, a lakse se kontrolisat pri trosenju, nego kad imas kesh :D

pare nisu problem PARA NEMA :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
AmmaR84 je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
legionar je napisao(la):
Kako ce mu skinuti toliko kad ih vjerovatno nema???

upravo tako. a ne moze ni u minus toliko otici. znaci, supljak zesci... :D

PS. a i svaka greska na racunu se moze i da ispravit. ja imo karticu na nju stavio nekih 300-400KM. htio podici ne moze, konto da nije do bankomata, uso unutra haj reko na salteru cu podici, kaze ona teta ne moze. sto reko ne moze, kaze ona, na ovu karticu mozete samo stavljati novac i placati na kasama. a znam jaran sa istom takvom podizo pare. odem ja kod one tete sto radi sa karticama, kaze ona sad cemo provjerit sta je. oni ludjaci tamo stavili ko da je kartica dobivena na nagradnoj igri :D govorim ja onoj zeni, sto nisu i kakvih para stavili, nist ona se smije :D

i zakljucak, kartica je zakon. uvijek imas para sa sobom, a lakse se kontrolisat pri trosenju, nego kad imas kesh :D

pare nisu problem PARA NEMA :lol::lol::lol::lol::lol:

Ma ja ba, supljak i to najzesci :)
 
Član
Danas lezim na bazenima i citam novine, kad taj clanak.Reko jesam li CORAV ili me sunce udarilo!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top