Kupuje audi a3 benzin

Kupuje audi a3 benzin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prijateljica mi zeli da kupi audi a3 benzinca, pa reko da joj pomognem da kupi,
ako ima neko da prodaje ili da zna nekog da prodaje navedeno auto, neka se javi !!!!!!!
 
Član
stari- novi model? s koliko novaca raspolaze? sta joj igra ulogu? boja, kilometraza, opcenito stanje... malo vise detalja mozda ti neko i pomogne, ovako tesko ;)
 
Član
kao sto je dado vec naveo... napisi karakteristike koje su njoj bitne

a uostalom nek pogleda po ovim internet oglasnicima, mora naci nesto da joj valja ;)
 
Član
manuelac ili automatik nebitno je, samo da je coupe, benzinac, a cijena do nekih 10 000 KM (moze 1000 - 2000 KM vise) godiste '97., '98., '99. kaze da ne mora biti mladje !
ostalo joj je nebitno !!!
 
Član
ima na piku 2 zanimljiva ali su skuplji i mladji... oba 1.8t, dvoje vrata, 1 preso samo 39000 al je 15 milja... drugi oko 13 mislim, procackaj naci ces, mislim da su 2002. oba

imas i na autopijaci crni registrovan 2 vrata 97. god 10500 milja... procackaj malo... pozdrav
 
Početnik
moj drug prodaje jednog sivog 1,8 turbo + PLIN s atestom,sivi 2 vrata felge 18",ali je cijena ok 14 000,auto je u extra stanju,2002g
 
Član
evo drug ono sto sam ja vidio i sto ti preporucujem

http://www.market.ba/vozila/auto/oglas/480916

ovo je ono sto bas ona zeli...sretnooo;)
 
Član
Mislim da je to puno para za benzinca jos tako stara godista, moze uzeti dosta bolji auto za te pare.
Imas na pik.ba i na market.ba i na autopijaca.ba koliko hoces modela i za 9 000KM.Za deset moze uzeti neku 2001-2002 god.
Samo 1.6 benzinac dolazi u obzir.PozZ
 

LSD

Član
ako pashe mashinica s 92Kw javi se na PM
full oprema+plin '00 godina cijena 11900KM :D

mozguca zamjena ;)
 
Prodavao je jedan prijatelj bas A3, 1.6, 99' godina, malo presao, odlicno ocuvan. Cini mi se 10-11000KM da je trazi, vidjet cu jeli prodat.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top