Kupovina preko aliexpress

Kupovina preko aliexpress

Član
Pozz raja.

Jel iko kupovao preko http://www.aliexpress.com
Prvi put cujem za ovu stranicu kontam kupiti par stvari preko nje jer nema ih na ebayu a tam vecinom kupujem sitnice.
Ako je neko kupovao na sta da obratim paznju, jel isto kao i preko ebaya samo druga stranica ista svrha ?
 
Član
vecinu stvari ne salju za BiH, ja sam narucio neke uredjaje preko prijatelja iz Nemacke jer je za EU free shipping...
Pregovaram sa jednim trgovcem da podesi settings kao da dostavljaju robu za BiH ali boje se da zbog spore dostave ne izgube rejting, navodno zabrinuti su sto treba 20 dana okoncavanje trgovine a opet nasa carina je kriticna jer sama lupa cene i procente.
Inace ova stranica je maloprodaja alibabe, kao sve preko weba, ima dozu rizika a na tebi je da ne radis sa velikim ciframa.
 
Član
deez je napisao(la):
vecinu stvari ne salju za BiH, ja sam narucio neke uredjaje preko prijatelja iz Nemacke jer je za EU free shipping...
Pregovaram sa jednim trgovcem da podesi settings kao da dostavljaju robu za BiH ali boje se da zbog spore dostave ne izgube rejting, navodno zabrinuti su sto treba 20 dana okoncavanje trgovine a opet nasa carina je kriticna jer sama lupa cene i procente.
Inace ova stranica je maloprodaja alibabe, kao sve preko weba, ima dozu rizika a na tebi je da ne radis sa velikim ciframa.

To sam i vidio vecina ne salje, al kada odes na detalje proizvoda pise da salju vecini drzava i da salju besplatno preko china air post i jos par stvari.
Notice:
***FREE SHIPPING IS BY CHINA POST, NOT TNT***
***WE DISPLAY TNT JUST BECAUSE ALIEXPRESS CHINA POST OPTION IS ONLY AVAILABLE TO VERY FEW COUNTRIES***

Uvjek ima rizika gledao sam nesta kosta 60-70 KM pa neznam dali bi rizikovao.
 
Top