Kupovina guma

Kupovina guma

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam jedan kvescn. Doslo je ljeto, i konacno bi da stavim gume na alu felge koje vec duze cekaju na to :)
Znaci trazim preporuku za ljetne gume, za neku srednje ostriju voznju. Dimenzija 195/50/15, idu na BBS RA 15" felgice. Dvaput sedmicno vozim nekih 100km na otvorenoj cesti, a volim ga nagazit bogme.
Kakve su Barum bravuris ? Ime mi ne ulijeva povjerenje, al procitao sam neke pohvale na netu.
 
Legend
daki je napisao(la):

e ovo sto daki kaze......a te barum sam ja imao na starim borbet alu felama,nisu uopste bile lose,a i cjenom prihvatljive....
neznam koliko su toyo po komadu ??? daki ........
 
Legend
15ka u njegovoj dimenziji dodje oko 135KM, ali Amer_GTC moze tacnije to reci, mozda ja i fulam cijenu. Posalji mu PM.
 
Član
Barum su kod mene na autu i cijena ti je 160km (obje) sa montiranjem i balansiranjem, zadovoljan sam pravo sa njima.. Vozim ih i na SR..
 
Član
Vidis to je vec prihvatljivo. Ove Toyo jesu sigurno dobre, i sara je cool, al ipak su malo poskupe, a ne mislim ipak vozit neke lude brzine.
Gdje u rajvosa imaju ove Barum da se uzmu ?
 
Član
zezno sam se mal..205 je sirina..aa dole na stupu beze prozalio i svratim gdje su one felge..i tamo se raspitam malo o cjenama guma i tak...ccc
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top