kupovina clio!

kupovina clio!

Član
renault clio III 1.4 16v

vaše mišljenje i utisci o ovom modelu?
isplati li ga se kupit za 12000, jel mu to realna cijena presao cca40000, ima klimu, el podizace, mp3 radio (fabricki) kozni volan i komande na istom?godina 2007!
 
Član
nelo je napisao(la):
renault clio III 1.4 16v

vaše mišljenje i utisci o ovom modelu?
isplati li ga se kupit za 12000, jel mu to realna cijena presao cca40000, ima klimu, el podizace, mp3 radio (fabricki) kozni volan i komande na istom?godina 2007!

Drug imao Clio II sa istim motorom 2003, besprijekorno ga je slušao i prodao ga neki dan za 8500,00 KM i imao je prijeđenih 120 hiljada orginalnih,

pa ti sad računaj, a mislim da je to tu negdje i da se isplati,
 
Član
pod uslovom da nije udaran to je sasvim ok ;) Sve zavisi kakve su ti namjere. Ako mislis na duzi period isplati se apsolutno. Koji paket opreme?
 

DLS

Početnik
nije skup,motor moze proc ,a ako ga uspijes dobit za 11.500.(malo mora cjenkanja) i da nije udaran onda vrijedi;)
 
Član
udaran nije, malo jest izgreban naprijed (jedna strafta, zena vozila :cool: ) a namjere su mi da bude moje na duzi period, uz kvalitetno odrzavanje (ko svoj).
oprema je super od klime, koznog volana i radio komandi na istom, mp3 radio, 4 vrata + je u garanciji do kraja godine. sve mi nekako pase, pa sam pristao na kompromis kupovine manjeg gradskog auta naustrb mojih gabarita :lol:
cijena mi je bila povoljna jer ovo auto je kostalo cca 23000 kad je izveden od bunje.

pozz
 
Član
Hm, pa gledaj kad se vec uvaljujes tolike pare da nadjes kakvog dizela.
Moja djevojka ima clio 2 i auto je besprijekorno slusa evo vec punih 6 godina.
Njen je 1.2 i po lijen je ali malo i trosi.Ta 16ka bi ti srkala 9 po gradu.Dizel drosi ko upaljac, onaj od 75konjica cinimi se, a ide strasno.
 
Član
Govoriš o cliu 2?1.2 sa 75 ks nije nimalo lijen,nije za street race al sasvim okej ide.Taj 1.5 dci je imao mnogo problema sa turbinom.Clio 3 mi je fin,samo mi malo smeta pre plastična unutrašnjost,ali šta očekivati od gradske klase.Uzmi tu benzinčinu,ako ne prelaziš mnogo kilometara;)A i ne čini mi se mnogo novca s obzirom da je auto skoro pa novo.Slobodno spuštaj cijenu,prodaja auta u zadnjih pola godine ne ide nikako..Jedan kolega mi radi u salonu za prodaju polovnjaka,u mjesec dana prodaju po 2-3 auta
 
Top