Kupiš Hyundai Sonatu, dobiješ i i10

Kupiš Hyundai Sonatu, dobiješ i i10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hyundai%20sonata%20gratis.jpg

Nakon onog prodavca kuće u Bristolu, koje je potencijalnom kupcu kuće u Engleskoj odlučio da pokloni i svoj Ferrari, kao i britanske kompanije Pearl Motor Yachts (svakom kupcu njihove jahte Pearl 60 poklanja i jedan Bentley GT Coupe), i belgijski uvoznik Hyundaija je došao na sličnu ideju.

Naime, posebna ponuda glasi: kupi Sonatu, na poklon dobijaš i mali Hyundai i10. Radi se o ponudi za prvih, ili bolje rečeno, najbržih 75 kupaca, koji će pored kupljene Sonate 2.0 CRDi Executive sa 150KS (staje 28.999 evra) gratis dobiti i i10 1.1i Comfort.

Pomenuta Sonata u opremi inače ima kožna sedišta, automatski klima uređaj, aluminijumske točkove, parking senzore, ESP itd, dok Hyundai i10 1.1i Comfort pokreće benzinac sa 66 konja i u opremi ima radio / CD plejer sa 6 zvučnika, ABS, servo...
 

BiT

Član
Ja da imam te pare, odmah bi pristao na ovu ponudu.
Sonata im je bas dobra limuzina. :cool:
A ni ovaj mali prco nije los. :D
 
Član
sonata je fkt extra auto,svidja mi se,a ni motori nisu losi na testovima
nezz za kvalitetu obrade i materijala,al je mozda i best buy u klasi,s obzirom da konkurencija puuno vise trazi
a ovaj i10,ma ak je dzaba mora valjat,al i on je,mislim,bar 11-12 hiljada osnovne cijene,tako da je to znacajna usteda;)
 
Putovanja.ba
Administrator
Pa u Sarajevu je bilo ako kupis Sorenta dobijes ono malo prcasto auto (nemogu imena se sjetit :D) isto Kia
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top