Kuca VS Auto

Kuca VS Auto

a_castle_of_640_02.jpg


a_castle_of_640_03.jpg


a_castle_of_640_04.jpg


sudeci po ovom iz slep sluzbe mislim da je ovo negdje kod nas :D
 
Član
da je išo tolkom briznom da pravo udari u kucu napravio bi više štete a ne samo malo oštetio fasadu i vidi se da je auto kvalitetno udareno od pozadi a naprijed malo, ja bi reko da je FAKE
 
ne kuzim, udaren nazad? pa kojom je to brzinom isao u rikverc pa da ovako rasturi auto, a i mala ostecenja na kuci, sumnjivo mi je.. :icon_confused:
 
Mislim da se okrenuo taman u krivini i izletio unazad, zadnji ljevi tocak koji je odvaljen je na desnoj strani traga kocenja.... po nekoj logici
 
BHT Ovisnik
mozda je udario prednjim krajem i kako je po na zadnji kraj od tezine se smrskao ?
imal gdje na vijestima :icon_biggrin:
 
Član
ma od ovog brda pa do kuće ima 4-5 metara, a da tolko auto leti i da ravno udari u kucu mora ici velikom brzinom, pri toj brzini steta i na autu i na kuci mora biti velika, recimo košto je zadnji kraj strado, a da je na rikverc letio opet nemože jer točak je spao (po slici) pre udara u kuću, a odkud onda dva traga točkova, trebo bi onda biti trag rovljenja zemlje
 
Član
Ja sam u Banjaluci vidio na sred parkinga jednog golfa dvojku na drugom, al bukvalno kao da ga spustis odozgo, a okolo ne postoji nista od sta bi moglo da se odskoci toliko, a to je navodno neka zena uspjela. Sad nemam sliku ali ko god je vidio je rekao da je nemoguce :D

Tako da ja vjerujem da ljudi mogu da urade svakakvih gluposti.

A sto se ove kuce tice mnogo jaka neka izgleda sva betonska :D:D
 
Član
Steta na kuci je mala zato sto je "pogodio" u plocu izmedju spratova... Beton je to :icon_smile:
 
Top