Kružna trka " Nagrada Banja Luka 2008 CEZ"

Kružna trka " Nagrada Banja Luka 2008 CEZ"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trke se održavaju 21-22.06.2008 godine. Voze se trke za kružni Šampionat CEZ , Šampionat BiH , Šampionat Srbije i Otvoreno Prvenstvo Republike Srpske. Očekuje se dolazak velikog broja takmičara iz Srbije , Crne Gore ,Makedonije , BiH i ostalih zemalja EX YU i država ćlanica CEZ-a. Mislim da će ovo biti najbrojnija manifestacija po pitanju broja učesnika na krugu na prostorima EX YU!!!
 
Član
postovanje prijatelju, ja sam danas bio, otisao u 6 ujutro za banja luku i bio do 4-5 sati tamo, malo je reci da je bilo extra... bilo je i naroda dosta, a i takmicara je bilo stvarno puno...

sve u svemu bilo je maximalno dobro...
 
Član
d3j4n0v1c je napisao(la):
postovanje prijatelju, ja sam danas bio, otisao u 6 ujutro za banja luku i bio do 4-5 sati tamo, malo je reci da je bilo extra... bilo je i naroda dosta, a i takmicara je bilo stvarno puno...

sve u svemu bilo je maximalno dobro...


Hvala , hvala za one koji zele saznati vise galerije i izvjestaji ovdje

http://www.srcbl.com/forum/showthread.php?tid=1395&page=7
 
Član
Očigledno na ovom forumu ljude najveći ovogodišnji automobilistčki događaj u BiH zanima ko mene fudbal. :D
Je*o krug, ko je imao najbrži zvučnik i spojler u Zivincama ? :lol:
 
Legend
Sike je napisao(la):
Očigledno na ovom forumu ljude najveći ovogodišnji automobilistčki događaj u BiH zanima ko mene fudbal. :D
Je*o krug, ko je imao najbrži zvučnik i spojler u Zivincama ? :lol:

Nije istina, a vidjeces i zasto ovo kazem. Nego nestizem odraditi sve. Jos juce sam poslao ja PM, molbu i dozvolu da upotrjebim fotke sa eventa i da nakacim tu. Jer slabo ce ko komentarisatzi na link, kao i ja prvi, sjeo sam i pregledo i iscitao sve od prvog dana kad je pocela promocija ona u gradu pa do zadnje fotke drugog dana utrke.

Cim stignem ja cu odraditi, malo sam u guzvi. ;)

Btw sve pohvale za onakvu organizaciju. Kada se vidi broj takmicara, i kakva su auta prisutna sve bude jasno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top