kromiranje dijelova motora

kromiranje dijelova motora

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozzzz svima neznam da li je bila ova tema gdje vec,ako jest isprika svima,al me zanima da li ima gdje u bih da se kromiraju neki dijelovi motora i koliko bi to izaslo....hvala unaprijed
 
Član
[attachment=16596]

Evo vizitke sto je Zerr stavio nekad sam je kopirao na komp!

Ako stupis u kontakt,pitaj tipa za cijenu radova i kako to ide pa postavi i za ostale clanova koga bude interesovalo nek'ima na forumu!
 
adi187 je napisao(la):
Evo vizitke sto je Zerr stavio nekad sam je kopirao na komp!

Ako stupis u kontakt,pitaj tipa za cijenu radova i kako to ide pa postavi i za ostale clanova koga bude interesovalo nek'ima na forumu!

ok hvala puno
 
cnic_gsi je napisao(la):
Bas me zanima! Koliko se cjene krecu!

e dakle ovako......nisam dosao do cijena zato sto ne postoji neko ogranicenje u cijenama nego se naplacuje po poslu i materijalu.znaci zavisi dal je gus,celik,zeljezo ili nemam pojma koji materijal.to je prva stvar.druga je da zavisi od posla na tom komadu sto mu ga donesete jer ga treba izglacat poravnat i jos masu stvari.i trece zavisi sta zelite.moze napraviti dekorativni krom al to ne bi bas preporucio zbog topline koju stvara motor.dakle ako imate jos kakvo pitanje na koje nisam odg javite se covjeku ili posaljite mail koji imate na vizitki.
 
Član
Evo i ja sam se malo raspitivao u vezi hromiranja felgi reko ako bude koga interesovalo al' bezuspjesno,dal'zbog toga sto je to kod nas malo zastupljno il' nema majstora za to!

Ako netko ima jos neku informaciju u vezi hromiranja neka napise,dobro ce doci! :cool:
 
Član
iso sam do cove radio je meni neke stvari i kaze zavisi od dijela do dijela jel pripremljen ili nije naprimjer deklo motora golf 2 mora se skinuti sva farba sa njega i ispolirati da bi bio sjaj kako treba i kaze zavisi ko ce to raditi i da je nasao covjeka koji samo to radi
npr felga raja hoce da je ko nova a nanjoj kratera kamara e treba to prvo popraviti pa tek onda da bude kako tereba
i da bi bio jasniji rekao mi je da radi nekog old tajmera karambolke i kad ih je stavijo u kiselinu katastrofa sad nemoze nato kit nego nake finte nisam upamtio et mora je doslovice napraviti pa tek onda kromirati al covjek ima pare i ne interesuje ga koliko nego kvalitet
ali savjet otidite do momka pravo je usluzan i sve ce objasniti i na telefon neznam sto je nekoga stid nazvat covjeka
slobodno reci nasao sam vasu vizitku na netu interesuje me to i to ...............;)
 
Član
manutd88 je napisao(la):
cnic_gsi je napisao(la):
Bas me zanima! Koliko se cjene krecu!

e dakle ovako......nisam dosao do cijena zato sto ne postoji neko ogranicenje u cijenama nego se naplacuje po poslu i materijalu.znaci zavisi dal je gus,celik,zeljezo ili nemam pojma koji materijal.to je prva stvar.druga je da zavisi od posla na tom komadu sto mu ga donesete jer ga treba izglacat poravnat i jos masu stvari.i trece zavisi sta zelite.moze napraviti dekorativni krom al to ne bi bas preporucio zbog topline koju stvara motor.dakle ako imate jos kakvo pitanje na koje nisam odg javite se covjeku ili posaljite mail koji imate na vizitki.
Hvala ljepo i ja sam konto deklo motora kromirati! Pozz
 
Legend
covjek se zove alen (na forumu nick alenx)
ev kako on to radi
p6130037ak8.jpg

p6130007mm8.jpg

p6130006eu3.jpg


smirgl papir, razlicitih granulacija dok se ne dovede do sjaja, poslije uzeti pastu za poliranje metala, i sve fino odradit..

ko ima zivaca, moze to odradit bez problema

ja cu ubrzo i svoj motor radit, pa mogu postaviti kako i sta sam radio ako ima neko zainteresovan..
 
Član
nOKE, mislim da si polupao lončiće, covjek se raspituje za kromiranje a ovo sto si ti naveo je poliranje...



Mada mislim da ce se autoru topica i ovo svidjeti



Edit, evo lika, ali je u HR


http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=24274&hl=
 
Legend
GOLFVR6 je napisao(la):
nOKE, mislim da si polupao lončiće, covjek se raspituje za kromiranje a ovo sto si ti naveo je poliranje...



Mada mislim da ce se autoru topica i ovo svidjeti



Edit, evo lika, ali je u HR


http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=24274&hl=



ja nesto kontam sta li je mislio, u svakom slucaju, eto moze i ispolirati ako mu se svidja :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top