Kritike na račun Hamiltona

Kritike na račun Hamiltona

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
c414_hamiltons.jpg


Nakon VN Italije pojedini vozači izrazili su nezadovoljstvo stilom vožnje Lewisa Hamiltona, a njegov najžešći kritičar bio je Fernando Alonso…

Iako su protekle sezone bili momčadski kolege, Alonso i Hamilton pred kraj sezone nisu skrivali netrpeljivost pa stoga i ne čudi što je kritikama Britančevog stila vožnje najglasniji upravo Španjolac.

'Njegov stil vožnje ponekad je uistinu na granici bezobraznog. Na Monzi je napravio nekoliko bespotrebnih i poprilično opasnih manevara, ali tako se on vozi i tu nema pomoći.' – rekao je dvostruki svjetski prvak, Fernando Alonso.

'Nekad uistinu ne znam da li on uopće razmišlja o drugima. Vozio sam se točno pored njega kada me odlučio jednostavno prisiliti na odlazak na travu. Nije mi ostavio prostora, ali drugi put neću ni ja njemu. Ponaša se kao da je sam na stazi.' – izjavio je Timo Glock.

'Pritisnuo sam ga, napao, a on me samo udario u prednji kotač i nastavio dalje.' – dodao je Mark Webber.

C419_HAMILTON.JPG
 
Član
Slava je cudo ... brzo udari u glavu ...

Sjecam se kad je tek dosao u Formulu, bio je uvijek i nasmijan i raspolozen i pricao je sa svakim, a sad se ponasa kao da je izmislio F1 ...
 
Legend
fakat
sto topic kaze
gledao sam kad je tek dosoa
te mlad te ovo te ono, gurali su ga naprijed, i eto ga ponasa se kao prava zvijezda..
 
Član
Pretjero je treba da se malo spusti na planetu zemlju,nije los momak al pare urade cuda..........
 
Član
momak vozi, momak ima muda i momak ima auto brzo, a oni imaju pravo da ga zadrzavaju.
Sta treba vozit ko raikonen deset krugova za nekim pa da ga obidje...
Jest lajav al frajer vozi i samo cu rec da je vise ovakih sto riskiraju i hoce da obidzu formula bi bila zanimljivija...
A sta ima glock da mu sere covjek ga obiso a on konta sa vanjske strane da zadrzi poziciju....
To ni Schumaher nije mogo a kamoli Glock (ja mislim da ima pistolj sa tim imenom)
 
Član
ma idiot...on jedino dobro vozi kad je sam...ok je sto on hoce da prestigne, al ***** ga, pa ne moze u jednom krugu desetoricu...da mu se to jednom desilo, haj bilo bi ok, al on je to uradio namjerno i vise puta..
 
Početnik
mtopic je napisao(la):
Najbolje je nek ukinu sva pravila i nek se pobiju na stazi

pa za hamiltona su vec ukinuta ,kao sto Glok kaze ponasa se kao da je sam na stazi,:icon_rolleyes::icon_eek:
 
smajke je napisao(la):
momak vozi, momak ima muda i momak ima auto brzo, a oni imaju pravo da ga zadrzavaju.
Sta treba vozit ko raikonen deset krugova za nekim pa da ga obidje...
Jest lajav al frajer vozi i samo cu rec da je vise ovakih sto riskiraju i hoce da obidzu formula bi bila zanimljivija...
A sta ima glock da mu sere covjek ga obiso a on konta sa vanjske strane da zadrzi poziciju....
To ni Schumaher nije mogo a kamoli Glock (ja mislim da ima pistolj sa tim imenom)


nije vise Raikonen , nego Pushionen :D

Zamisli da je 10ak vozaca vozilo ko Hamilton proslu utrku , pa to bi bio raj za oci jbt :icon_twisted:
 
Član
debil koji misli da je zaj..bo shumahera ili senu a nikan neće moći parirati njima, nikad da vozi 1000 godina
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ma idiot...on jedino dobro vozi kad je sam...ok je sto on hoce da prestigne, al ***** ga, pa ne moze u jednom krugu desetoricu...da mu se to jednom desilo, haj bilo bi ok, al on je to uradio namjerno i vise puta..

P O T P I S.
 
Član
Ovo su bile F1 trke....
http://www.youtube.com/watch?v=kl2tIFxSEGA
A ovako je to radio najveci od najvecih,Ayrton...
http://www.youtube.com/watch?v=zgu7t4SQatM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top