Kradja Tuzla

Kradja Tuzla

Član
danas su mi ukrali staklo iz lijevog retrovizora na parkingu ispred binga na sickom...znaci nije bas velka steta..ali vidio sam na videonadzoru i prije toga uzivo da su lopovi dosli sa audijem a4 2001-2004 god.crni malo ko sredjen felge lajsne i to.
Pa MOLIM tuzlake i okolinu ako poznaju takvo auto da dadnu koju informaciju...mada se ne moze nista postici jer nisam vidio tablice a i ne vide se na videonadzoru..ovo je vise samo jedna opomena svima da se vise auto ne moze nigdje ostaviti......
 
Administrator
Ma nema te sta iznenaditi, tako je to danas. Meni u centru grada ukrali 4 ratkape prije 2-3 godine, prije mjesec, također u centru grada i to strogom ukrali čovjeku 4 felge, tako da nema te šta iznenaditi. Jest ti napravio bezveze trošak, ali bolje i to nego da su ti nešto drugo klepili. ;)
 
Član
Trebao si uzeti sliku sa videonadzora i postaviti, ako nista, nek se bar zna koje je auto, neko ce prepoznati. ;)
 
Član
Bratu je neki dan delegat skinuo keder oko prednje sajbe, koliko umobolan moras bit to da uradis. Da mi se javio dao bi mu drugi keder samo da taj ne skida ali...
 
Član
Buldog je napisao(la):
Trebao si uzeti sliku sa videonadzora i postaviti, ako nista, nek se bar zna koje je auto, neko ce prepoznati. ;)

ma videonadzor je sranje,jedva se prepozna koje je auto,ali eto igrom slucaju ja sam vidio sa sprata iz binga da crni audi stoji pored mog i odjednom ode ali kontam jbg nije nista,hoce covjek da se parkira,kad kasnije imam sta i vidjeti...
 
Top