Krađa Zenica oprezz

Krađa Zenica oprezz

Član
Pozdrav tuningasima.
Nakon jedne fine kafice sa djevojkom vratim se do auta, kad imam sta vidjeti :icon_eek: auto obijeno, izneseno sve sto se moglo ukrastii. :icon_mad:
Nakon razgovora sa par prijatelja iz mupa u toku 2,5- 3 sata stvari su nadjene i oduzete od strane jednog zenickog kakosara- lopova.
Uspio je obiti 3 auta i zaplijenio je punu reklamnu kesu tehnike, stvarcica, cd-player.
Upozoravam ako se desila krađa nekom od tuningasa nek se javi policiskoj stanici centar Zenica. stvari su nadjene.
Meni je auto obijeno ulica ispod Šipada tacnije krizanje ulice Jalimanov put sa ulicom Hamdije Kreševljakovića. oko 21:00 sat
Lopov je uhvacen na Odmutu.
Dobra saradnja policije je rezultirala uspjehom :cool:
pozdrav :123:
 
Član
Svaka cast murijacima...Napokon nesto da nađu....Eto sreca u nesreci drago mi je da su ti stvari nađene ;)
 
Član
Hvala ti.;)
I ja isto kazem dobro su odradili posao.
A ostale su stvari jos od 2 auta koja su obijena ima cd.pl. neki usb, motorna ulja, ti sitnica jos puna kesa.
Nadam se da ce se javiti osteceni.
:icon_biggrin:
 
Član
Znaš li bar ko je pa kad ga sretneš svaki put da mu razlijepiš šamarčinu?

Drago mi je da je bar neko nešto našao, a krade se masovno, ne znam je li tolika kriza ili jednostavno bezobrazluk i nedostatak para za drogu i slično?
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
nedostatak para za drogu?

Poskupilo žuto na Zeničkoj berzi :D

Sumnjam da iko od "malih" klošarčića može uopšte o žutom da razmišlja, skup je to sport.

Izgleda da mu je pravo zatrebalo dok takvo razmislanje ima. :icon_question:
Al to je poznati lopov policiji, nije nista novo. bog sai zna koji mu je to put da krade.
Uspio sam saznati ime i prezime pa cemo vidjeti za dalje kako ce da bude :icon_mad:
 
nisi ga nasao na licu mjesta,prema tome okani se corava posla ;)

jucer jedan prodaje vunene carape,et dokle je doslo :icon_sad:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
nisi ga nasao na licu mjesta,prema tome okani se corava posla ;)

jucer jedan prodaje vunene carape,et dokle je doslo :icon_sad:

Treba toj bagri koljena polomit. hehe
a zamisli da ga zateknes jadna ti majka uhh:icon_mad:
 
Top