Kozne presvlake ++ :D

Kozne presvlake ++ :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Cao cao :)

Eh imam par pitanja za vas i ocekujem da cu dobiti odgovore :p

Naime, zanima me gdje mogu nabaciti kozne presvlake za sjedista, po mogucnosti da je negdje u okolini kantona Sarajevo i ako mozete mi reci broj telefona i cjene i sve ostalo sto je bitno spomenuti... :D

Eh sad zanima me jos gdje mogu nabaviti obrve i onu finu mrezicu za opel vectru B 97'. I jos jedno pitanje je l puno dati para za BMW kocku E30 84' u extra stanju 2 000 KMova :)

Unaprijed zahvalan :D
 
Član
RE: Kozne presvlake ++  :D

Prvo ne znam koje je auto a cijena zavisi od toga! Nije mi ni jasno je li ti zelis presvlake ili zelis ta ti se presvuku sjedista kozom!? A cijena bi za presvlacenje sjedista bila otprilike oko 1000KM i imas momka u Visokom da to radi! Broj imas negdje u "ENTERIJER" Esmer se momak zove!
 
Član
RE: Kozne presvlake ++  :D

To je ludilo :) ako ti nije daleko doc u tesanj :) ima momak koji presvlaci sjedista u eko kozu za 200km sve komplet znaci vozac,suvozac i zadnja klupa!
 
Početnik
addo je napisao(la):
Prvo ne znam koje je auto a cijena zavisi od toga! Nije mi ni jasno je li ti zelis presvlake ili zelis ta ti se presvuku sjedista kozom!? A cijena bi za presvlacenje sjedista bila otprilike oko 1000KM i imas momka u Visokom da to radi! Broj imas negdje u "ENTERIJER" Esmer se momak zove!


Ja sam na country-u radio u gracanici kod visokog,eko koza i platno,kombnacija-100 Km,+ gratis radna presvlaka..ljeti smrdi ne mozes ostat u autu..
 
Član
RE: Kozne presvlake ++  :D

Pa znas koja je razlika u kozi i eko-kozi? Ta eko koza ti je kao skaj! A jest to ta cijena sa pčatnom i eko kozom u kombinaciji! Ali ja nebi nikad uradio niti kozu niti sta slicno osim platna!
 
Član
RE: Kozne presvlake ++  :D

Hmmm vishe mi se svidja ova kombinacija eko koze od 200 kmova hahhaa :) outrage imas li broj od tog lika? 1000 kmova mi je ipak previshe. A je l ko zna mogu l se gdje nabaviti obrve za Vectru B 97o ? :D

I hvala svima na odgovorima :)
 
Član
RE: Kozne presvlake ++  :D

I kad stavis kozu ili eko kozu spremi se na konstantno znojenje "guze"...ljeti ima "jaja" da te svrbe non stop.....a zimi da se zalede...
 
Član
RE: Kozne presvlake ++  :D

kolega, najpametnije bi ti bilo da stavis kobinaciju platna i koze/eko koze...znaci tamo gdje guza dodje u sredini sjedalice i srednji dio naslona gdje su ledja da bude neki fin prozracan materijal, a okolo koza ili eko koza sminke radi...ja sam sebi tako uradio i nemam problema...cak sam primjetio kod prijatelja da mi guzica leti lijevo-desno po sjedalu u krivinama, a ja nemam taj problem :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top