kornjaca u zanosu :)

kornjaca u zanosu :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
This video or group may contain content that is inappropriate for some users, as flagged by YouTube's user community.
To view this video or group, please verify you are 18 or older by signing in or signing up.


Ajde obezbedite i za nas da to pogledamo, nemojte da vrsite diskriminaciju :lol:
 

LSD

Član
oooooj,pa sta se nece nac na ovom forumu,joj oplako sam!:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
haha ovo je ona klasika u stilu JA JE GUZIM ONA ISPUNJA KRIZALJKU hahaha
kod mene u basti ima gomila tih kornjaca i renutno je sezona parenja valjda po cijelu noc to klapa i sikce samo nemam vremena da to fatam i snimam na poslu sam stalno
ali ko je mislio da je kornjaca spora zivotinja pravo se vara jer kad je jebaci natjeraju davidis kako trci haha
 
bmwscaner je napisao(la):
haha ovo je ona klasika u stilu JA JE GUZIM ONA ISPUNJA KRIZALJKU hahaha
kod mene u basti ima gomila tih kornjaca i renutno je sezona parenja valjda po cijelu noc to klapa i sikce samo nemam vremena da to fatam i snimam na poslu sam stalno
ali ko je mislio da je kornjaca spora zivotinja pravo se vara jer kad je jebaci natjeraju davidis kako trci haha



hahhahaaahhahahahhahahahahha :lol:
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
haha ovo je ona klasika u stilu JA JE GUZIM ONA ISPUNJA KRIZALJKU hahaha
kod mene u basti ima gomila tih kornjaca i renutno je sezona parenja valjda po cijelu noc to klapa i sikce samo nemam vremena da to fatam i snimam na poslu sam stalno
ali ko je mislio da je kornjaca spora zivotinja pravo se vara jer kad je jebaci natjeraju davidis kako trci haha

placem
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
:lol::lol::lol::lol::lol::lol: mislim da je davno jednom bilo,al je smjesno do bola
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top