Konacno nesto i od mene...

Konacno nesto i od mene...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo uradio sam i ja nesto u PS-u, uz pomoc prijatelja koji mi je pokazao par "fazona"! Nije nesto ali ja sam zadovoljan jer mi je ovo prvi rad ali bit ce ih jos!

Orig:


PS:


Komentari dobro dosli!
 
Član
moras ti odmah poznati svoje dijelove, hajd' suti nisam imao ni jednog donora pri ruci tako da sam morao tvoje iskoristiti! Ne ljutis se!? :)
 
Član
Hvala svima na pohvalama, jbg prvi mi je rad i vec sad vidim sta jos mogu da uradim (mislim na ono sto znam uraditi) tako da cu jos ostati na ovom radu! Pa mozda postavim opet... ali cu poceti malo vise da radim oko ovog jer mi postaje sve zanimljivije kako ucim nove fazone!
 
Legend
2 freak :
ako si ti modifikovao felge (brush, ovo ono) onda ne smije, ako nisi nista radio i ako su c/p onda ih smije uzimati koliko ja znam..

dobar auto, samo radi ;)
 
Član
Posudio sam ih jer nisam imao slika na racunaru, jer sam oborio sistem i pobrisao sve jer mi je racunar bio zarazen! A imam jos par slikica sa drugim felgicama ali mi nekako najbolje lezi na ovim felgama! Zato sorry! A bit ce uskoro jos radova! Uradio sam i A5 kao i ti .noke ali nisam htio postaviti jer kad sam vidio tvog nije mi se svidio pa cu jos doradjivati pa tek onda postaviti!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top