Kompleks noćnim trkačima

Kompleks noćnim trkačima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
skoda-octavia_104.jpg

Kompleks noćnim trkačima
Pod haubom je "hrzala ergela" od 140 konjskih snaga, uparenih sa šestostepenim manuelnim mjenjačem...
14.03.2009. 03:45

Testiranje ovog modela je bilo iskreno uživanje. Pod haubom je "hrzala ergela" od 140 konjskih snaga, uparenih sa šestostepenim manuelnim mjenjačem.

Nadam se da nećete zamjeriti na trenutku iskrenosti, ali sam želio provjeriti ponašanje automobila sa starta i njegovo ubrzanje. Odmah kažem da nisam prekršio niti jedan zakon niti pravilo u vožnji! Naravno, ovo testiranje dešavalo se nekoliko večeri na sarajevskim semaforima.

Sigurno se mnogima dešavalo da se u "normalnom" automobilu zaustave na semafor oko 22 ili 23 sata i odjednom pored njih je neka vozilica "na steroidima", što se očituje urlanjem pod haubom ili vanjskim izgledom. Vozač sjedi zavaljen u prekomjerno spuštenom sjedištu i potcjenjivački vas gleda? Naročito, ako vam na autu piše "50 godina..."

Naravno, na sljedećem semaforu nema više potcjenjivačkog pogleda, ukoliko ste u ovoj Octaviji...
izvor: avaz
ludnica :)
vozilica na steroidima ahahhaha
 
Član
ma to ubrzanje nula...10 tona ...bjezi moze on pisati ovo djeci maloj i zenama koje nemaju blage o autima...auto jes lijep nema sta limuzina ali da se trka s nekim...smijesno...I.S. probaj mjenjati profesiju pisi erotske romane ili nes sl. mozda bajke za djecu hahaha

:lol:
 
Ne znam sta to fali Skodi...Tko ju jednom provoza ostane zacudjen jer svi misle to je bezveze auto...Po meni extra odnos ulozeno-dobijeno...Jos od 2000 baratam sa skodama pocevsi od Felicie, preko Fabie, Octavie do nove Fabie...Sve pohvale...
 
Član
tekst je nigdje veze...ovaj haman nije vozo nista jace od 140KS.....a nema pojma kako ide 1.9 tdi uz male preinake.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top