Kolona duga 3 km zbog novog fast-fooda

Kolona duga 3 km zbog novog fast-fooda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naš'o se Bosanac da prica kako su Amerikanci glupi :lol:

To ti je ironija :D

Nacija od preko 300mil. stanovnika koja prednjaci u svemu u odnosu na ostatak svijeta ( naoruzanje , CIA , NASA... ) i na osnovu par ljudi mi zakljucimo da su oni glupi , eh muko moja :lol:

To sto nasu drzavu polu-pismeni idiot iz Laktasa zamalo odvede u propast i to sto je prije pola godine pola drzave stalo iza njega dokazuje koliko smo mi pametni :icon_smile:


Oprostite na off-u :cool:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Naš'o se Bosanac da prica kako su Amerikanci glupi :lol:

To ti je ironija :D

Nacija od preko 300mil. stanovnika koja prednjaci u svemu u odnosu na ostatak svijeta ( naoruzanje , CIA , NASA... ) i na osnovu par ljudi mi zakljucimo da su oni glupi , eh muko moja :lol:

To sto nasu drzavu polu-pismeni idiot iz Laktasa zamalo odvede u propast i to sto je prije pola godine pola drzave stalo iza njega dokazuje koliko smo mi pametni :icon_smile:


Oprostite na off-u :cool:

To da prednjace nisi u pravu...a da su glupi dokazuju svaki dan sve vise i vise..
 
Ma samo trebate pogledati dio Clarksonovog filma -Good Bad and the Ugly- kada opisuje Amerikance i intervjuira slučajne prolaznike u Las Vegasu... :D :icon_smile:
 
Porschefan je napisao(la):
Ma samo trebate pogledati dio Clarksonovog filma -Good Bad and the Ugly- kada opisuje Amerikance i intervjuira slučajne prolaznike u Las Vegasu... :D :icon_smile:

Da nije bilo Amerike Clarkson bi svoju emisiju vodio na Njemackom :D

:icon_exclaim::spam::D

edit: ne volim ih ni ja tj ne volim njihovu politiku ( zavadi pa vladaj ) ali govoriti da su glupa nacija je smijesno
 
Član
Vernese, pričaš gluposti.;)
Amerikanci JESU najdebilnija nacija, a ti što ih spominješ kao pametne su MANJINA tamo.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top