Koliko vrijede ovi farovi

Koliko vrijede ovi farovi

Pozz raja,ovo mi je prva tema pa ako sam šta pogriješio ispravite me :) imam jedno pitanjce za vas,mislio sam kupit sebi ove farove za golfaća

http://www.pik.ba/artikal/7034459/farovi-golf-2/

šta vi mislite kakvi su i koliko bi najviše mogli dat keša za njih? aj da čujem vaša mišljenja prije nego što kupim (mislim ako ih kupim) :D
 
Član
Ovo su obični farovi sa ubačenim projektorima... Kupi obične kristalne farove... barem je lahko za duju, ima farova i u mesnici :lol:
 
"barem je lahko za duju, ima farova i u mesnici":lol::lol::lol::lol::lol::lol:

aj da čujem mišljenja drugih pa ću onda da razmišljam :D
 
Član
Pitaš druže da li da uzmeš farove? tebi ako se sviđaju uzmi... od ovog će se svakako napravit šprdnja, ko što i jest ;) Ima dosta dosta dvojki na forumu, otvori i gledaj šta ljudi rade... Sljedeću ćeš temu otvorit da li da uzmem GT štopove (crno/ crvene) itd...
 
Sta ce ti ovo...ovi farovi imaju samo kratka svjetla...
Ako hoces ovo napraviti sam a da imas dugo i kratko treba ti oko 200km najmanje.
 
zlaja samo sam pitao za mišljenje,meni je bolji angel eyes na dvici nego ovo,al nije ni ovo loše za male pare ha ya,a za gt stopove neću pitat :D ljepši su mi kristalni jer oni zatamnjeni i nesviđa mi se to :D svako ima svoj ukus jbg :D..aa dzin kad bi pravio sam na šta bi to ličilo :D a i neisplati se to jbg,ovaj daje za 8 cenera ovo,al et samo kratka svjetla imaju ti reče tako da ništa od tog..hvala na mišljenjima :D
 
Član
Slazem se sa dzinom, kupis projektore i sam sebi napravis ;) Imati ces i dugo i kratko svjetlo, fino odsječen snop svjetlosti, onda znas sta imas i u sta si pare ulozio, naravno ako ti je isplativo. Vidi razmisli, tvoje pare, tvoj ukus :123:
 
kupi ti sebi za 120KM i farove i stopke na Arizoni pa ces se pokajat kad vidis da je to samo ukras na autu a nema nikakvu funkciju, svjetla su ko fenjeri
ako hoces kvalitet treba to platit
 
ko je reko da ću kupovat na Arizoni jarane??ima po srebreniku auto dijelova ha ya valjda naletim na nešto što mi se sviđa :D
 
Član
Dj_Bl3nD je napisao(la):
ko je reko da ću kupovat na Arizoni jarane??ima po srebreniku auto dijelova ha ya valjda naletim na nešto što mi se sviđa :D

a sto onda pitas za savjet kad te ne interesuje i kad ces ionako raditi po svom?? :icon_confused:
 
Član
Dj_Bl3nD je napisao(la):
ko je reko da ću kupovat na Arizoni jarane??ima po srebreniku auto dijelova ha ya valjda naletim na nešto što mi se sviđa :D

Kakva je razlika u tim autodijelovima.. svi oni kupuju na arizoni :lol:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Dj_Bl3nD je napisao(la):
ko je reko da ću kupovat na Arizoni jarane??ima po srebreniku auto dijelova ha ya valjda naletim na nešto što mi se sviđa :D

Kakva je razlika u tim autodijelovima.. svi oni kupuju na arizoni :lol:

E bas tako ;)..Cini mi se da je bucky prodavao farove za duju ovakve ali ih je prodao,ali nezz cini mi se da je govorio da mogu i duga i kratka se nastelovati u ovo socivo ;)
 
Top