Koliko spustaju GTI opruge u odnosu na fabricke??

Koliko spustaju GTI opruge u odnosu na fabricke??

Član
Mislim na golf2 :icon_question:
Uzeo bih neke prednje GTI opruge ali neznam ima li primjetne razlike u odnosu na fabricke?
A imam zute sportske sa amortizerima ali cu izgleda njih prodati jer puno mi spustaju oko 4-5cm :cool: ;)
Nemojte sada kometarisati zute nego samo me interesuju ove GTI fabricke ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
1-2cm ti spustaju GTI ;)

jesi l it isebi spustao ili :icon_question:

Sta mislis koliko ve spustaju :icon_question:

viewer.php
[/URL][/img]
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
1-2cm ti spustaju GTI ;)

jesi l it isebi spustao ili :icon_question:

Sta mislis koliko ve spustaju :icon_question:

viewer.php
[/URL][/img]

ne nisam sebi,al smo drugaru na dizela 40kw stavili gti opruge i sletio je dole 2cm,ove zute mislim nekih 3-4cm da bi trebao sletit dole al opet sve ti je do proizvodjaca samog opruga boja ta niss posebno ne znaci,jedan primjer zelen weitec dizela spuste 5-6cm ladno ;) dok te zute tih nekih 3-4 cm bi trebale ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
1-2cm ti spustaju GTI ;)

jesi l it isebi spustao ili :icon_question:

Sta mislis koliko ve spustaju :icon_question:

viewer.php
[/URL][/img]

ne nisam sebi,al smo drugaru na dizela 40kw stavili gti opruge i sletio je dole 2cm,ove zute mislim nekih 3-4cm da bi trebao sletit dole al opet sve ti je do proizvodjaca samog opruga boja ta niss posebno ne znaci,jedan primjer zelen weitec dizela spuste 5-6cm ladno ;) dok te zute tih nekih 3-4 cm bi trebale ;)

Znam ja da boja nije bitna..Da li mi preporucujes da i ja stavim te GTI ili ne?
Vidi l ise razlika ikako(imalo):icon_question:
I koliko se para one krecu.pozz
 
Član
U mene je iza vec spusten malo neznam zasto..pa bih naprijed samo jos 2 cm da to ujednacim ;)
Pun oce m ibiti 4-5cm ruzan je put gdje ja vozim,rupe,kanali,uzbrdice,nizbrdice,lezeci isto brdo :icon_sad: :icon_sad:
Zato bi 2 da bude taman :icon_biggrin:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
1,5 - 2 cm provjereno ;)

ja ti si ono radio ;)
Jesi li zadovoljan jel taman ili bi jos trebalo ?a opet znas kakva nam je cesta :icon_mad:

Citao sam na dosta foruma u mene su gti opruge mesicini dosle na njemu nizi je od ostalih keceva 2-3 centa. A to da ce ti biti nizak nema sanse opet je ko koza ;)
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
1,5 - 2 cm provjereno ;)

ja ti si ono radio ;)
Jesi li zadovoljan jel taman ili bi jos trebalo ?a opet znas kakva nam je cesta :icon_mad:

Citao sam na dosta foruma u mene su gti opruge mesicini dosle na njemu nizi je od ostalih keceva 2-3 centa. A to da ce ti biti nizak nema sanse opet je ko koza ;)

ma sat cu jbga nemoze ni 4-5 spustiti..prko mazoljica,ribat ce i kroz opine preko lezecih a u blagaju pogotovo,a dje su silne rupe :icon_mad:
Ma ako ih nadjem stavit cu ih sta fali ;)
 
Član
Koliko ove opruge spustaju na njima pise samo FAG , za seata ibizu su 2001 god..i usput da li pasu na golfa2 ??
Da ne otvaram novu temu!!!

56464.jpg


Amortizeri su mi bitn ijer ih kontam sebi staviti pozadi , ovo kopcanje dole , zna li neko ista ???
 
Top