Koliko biste izdrzali? :)

Koliko biste izdrzali? :)

Član
Vrh!!
Bolje ovo nego kad mi ga da preko kurca a jos placam ovako bar covjek show napravio.
Ali mozda bi se proderao I JUST WANT MY FUCKING ICE CREAM!!!!!!
 
Član
Ja bi uzeo oberucke kad je izvadio onaj sav sladoled a mozda bi ga i pustio ali sumljm nemam ni ja konjske reflekse;)
 
Početnik
A pa valjda zato se ovo radi tamo dje je narod civilizovan, kod nas ni automati za kafu ne mogu radit normalno, nit sta pricaju nit te sta pitaju, a nama opet idu na q... :cool:
 
Član
Oggy je napisao(la):
A pa valjda zato se ovo radi tamo dje je narod civilizovan, kod nas ni automati za kafu ne mogu radit normalno, nit sta pricaju nit te sta pitaju, a nama opet idu na q... :cool:

Napisao si tacno ono sto sam htio reci. Covjek je zabavljac, svaka mu cast, sto rece golf tz duplo bi mu platio radi predstave. I ja sam zivac, al' ovo je umijece itekakvo ;)
 
Član
trizex je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
A pa valjda zato se ovo radi tamo dje je narod civilizovan, kod nas ni automati za kafu ne mogu radit normalno, nit sta pricaju nit te sta pitaju, a nama opet idu na q... :cool:

Napisao si tacno ono sto sam htio reci. Covjek je zabavljac, svaka mu cast, sto rece golf tz duplo bi mu platio radi predstave. I ja sam zivac, al' ovo je umijece itekakvo ;)

Ma Bosnjo je cudo... sve go zivac:D
 
Član
al nije ovaj nista kakvih ima, bacanje kugli i slicno, pa mu ispadne sladoled a naplatio ti :lol:
sta li bi onda
 
Top