kokpit Skoda Felicija

kokpit Skoda Felicija

Ovako, ako bi mi neko mogao pomoci..Treba mi informacija jedna, treba mi onaj dio ispod radija koji ne dodje u standardnom kokpitu...znaci, plastika koja ce spojiti i popuniti prostor od radija do mjenjaca...da li mozda znate gdje se to ima kupiti, po kojoj cijeni...ako neko ima neki link ili bilo sto?
 
Član
Treba ti centralna konzola, cjena ide i do 50 km, a moze se kupiti na otpadu, mada je malo teze naletiti na to, javi se clanu Dzoni3 mozda on to ima..;)
 
Član
Edo_Felicija je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):
Treba ti centralna konzola, cjena ide i do 50 km, a moze se kupiti na otpadu, mada je malo teze naletiti na to, javi se clanu Dzoni3 mozda on to ima..;)

Ok..hvala puno

Ma nema na cemu, tu sam za kolegu skodasa, jbg mogu ti ponuditi novo da narucimo al mislim da te to ne interesuje jer je cjena preskupa, tako valjda ce naletjeti negdje polovna ;).;);)
 
Hvala Selmire, jbg pa bas i gledam da naletim negdje na polovno, nema potrebe da kupujem novo ;)..

haj sta cu Dzoni, valja gledat dalje :D, al hvala ti, da makar znam kako se krecu cijene toga, to mi je najprije i trebalo ;)
 
Član
na otpadu u Ugorskom je bila jedna felicija,pa ako si negdje blizu pogledaj ima li je jos.
imala je konzolu,sjecam se jer sam kupio kuglu mjenjaca (nigdje nisam mogao naci,a kosta 5km).
 
Top