koji digitalni uzeti ?

koji digitalni uzeti ?

BHT Ovisnik
pozdrav,molim ako se tko razumije,mislim uzeti digitalni aprat za oko 200km +/-
mogu uzeti
OLYMPUS FE-47
FE-47_Black__front_M.jpg

14 Megapiksela
220km

ili

SONY DSC-W310B
SONY_DSC-W310B_attels_jpg_1.jpg

12 Megapiksela
230km


ako se tko malo razumije da mi kaze koji da uzmem,koji je kvalitetniji i sl.
imao sam prije obicni NIKON L18 stalno problemi s njim,a servis u Banja Luci,bude po mjesec dana i ne rijese problem....


hvala:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
ovaj olympus ima 14mp,dok ovaj 12,neznam ima li kakve razliek u kvaliteti like velike,al cijenim misljenja :)
 
kolicina piksela nije najbitnija kod aparata, ja bih licno izabrao sony i ne volim aparate sa obicnim baterijama vise volim integrisanu koja se puni a i aparat ljepse izgleda...;)
 
Član
Sony definitivno. Ja sam imao olympus 10 mpx - slika... onako. Nakon toga uzeo sonyev od 8.1 mpx - prezadovoljan.
Već duze od tri godine sam ponosni vlasnik tog digitalca. Baterija je i dalje na visini zadatka, cak i ne primjetim da je ikad bila jača :)
 
Član
Imao Olympus fe400, 12mp, fotke po danu su dobre, ali nocne su prilicno lose, bolje mi je pravio SE k800i
 
Administrator
jusuf je napisao(la):
Imao Olympus fe400, 12mp, fotke po danu su dobre, ali nocne su prilicno lose, bolje mi je pravio SE k800i

ovo sto jusuf kaze je tacno. olympus po danu dobre slike a nocne ko da fixnim slikas :lol:
 
BHT Ovisnik
ok,hvala vam,onda ipak da uzmem sony :)

a da priupitam,KODAK je jako jeftin,vidim vec po 170km ih ima od 12mp i sl. karakteristikama
 
CoL3 je napisao(la):
ovaj olympus ima 14mp,dok ovaj 12,neznam ima li kakve razliek u kvaliteti like velike,al cijenim misljenja :)

ja sam se dvoumio izmedju istih proizvodjaca,i izmedju iste "megapikselaze" :D i na kraju sam odabrao sony,,olympus je bio dobar dok su analogne radili,ovo sad digitala im slabije ide..ja bih ti preporucio sony :)
 
Početnik
Takodje preporuka za Sony sada imam Canona sa 12mp a prije njega sam imao Sony-a sa nekih 10mp cini mi se aparat je bio perfektan!
 
Član
nemoj previse da te "vuce" taj broj piksela, bitnije su ti neke druge karakteristike kao sto je sam "izgled" dobivene slike. pikseli ti ionako oznacavaju samo velicinu slike.

imam sony, ne ovakav, stariji model, extra radi evo 2 god bez i najmanjeg kvara...
 
Top