koje zvucnike za ovo pojacalo

koje zvucnike za ovo pojacalo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovo pojacalo sa slike i ovaj cd idu u mog golfa keca.
molim za pomoc koji zvucnici i koje snage mogu da idu na vrata akoji na dasku pozadi
 
Član
na pojacalu pise 200w moraju li zvucnici da budu 4x50 ili 2x30 + 2x70
posto sam planirao da stavim 4 zvucnika 2 u vrata dva pozadi.
da li da to budu dvosistemci, trosistemci mozda mali sabvufer.
nemam veliki budzet posto radim golfa komplet limarija motor felne
vise sam da na tome ne stedim aovo pojacalo i cd mi je iz a4 koga sam slupao.
 
Član
Uzmi neke trosistemske elipse ugradi ih na zadnju policu i spoji na to pojacalo!
Prednje neke na player spjis, sad ne znam hoces li ih u tablu ugradit il' u vrata!

Ajd'daj neku cifru od prilike kolko bi izdvojio pa cemo ti nesto konkretno preporucit!

A imas evo i ovog Armina iz TZ vidi u oglasima ima ti on svasta nesto od muzike!
 
Član
adi187 je napisao(la):
Uzmi neke trosistemske elipse ugradi ih na zadnju policu i spoji na to pojacalo!
Prednje neke na player spjis, sad ne znam hoces li ih u tablu ugradit il' u vrata!

Ajd'daj neku cifru od prilike kolko bi izdvojio pa cemo ti nesto konkretno preporucit!

A imas evo i ovog Armina iz TZ vidi u oglasima ima ti on svasta nesto od muzike!

bolje mu je 500 puta da spoji prednje na pojacalo a zadnje na player .... to kao 1, a kao dva, pojacalo je 2 kanala, 4 zvucnika na njeg se nemogu spojit (mozda i mogu, al neznam dal je stabilno na 2 ohma po kanalu jer nigdje ne pise nista o njem na netu) .... a sto se tice zvucnika, kolko para tolko muzike ....
 
Član
A drug moj imas vise varijanti, sta bi ti htio mi to neznamo ali ovo sto je eddo rekao nije lose,ali vidim spominjes neki woofercic.
Onda uzmi povezi sisteme samo na HU znaci standaradno 4 zlaza na hu uzmes cetriri zvucnika i povezes.
A vidim ja da bi ti malo i bassa u gepeku uzmes neku bass tubu 8`` eventulano 10``cisto da ga osjetis,i spoji na taj amp.
Ja bi tako radio a sada ti vidi sta drugi jos misle nemoj da se sve svede na misljenje par osoba.
et toliko
pozz

Zaboravih da ti napisem u vezi ovoga sto si pitao koje snage mogu da idu nemoj da ocekujes nesto pretjerano od te zike ali ne brini mocice da te zadovolji.
Moje misljenje:
Naprijed uzmi neke dvosistemske u vrata znaci,a zadnja polica neke trosistemske(prozivodjac,jacina)to ti zavisi od tvoje finansijkse inkecije.Znaci nemoj da se pucas sa nekim pretjeranim W jer taj ti hu mozda ima nekih 4x20 rms nisam siguran ali je tu negdje sa eventvalnim odstupanjima gore dole.
Amp ti isto tako ne raspolaze sa nekim pretjeranim W.
Ali drug moj razumijem te vidim da si pocetnik super je to nije lose za pocetak ,ni ja nisam imao nista bolje.
Nemoj samo da se obeshrabris.
toliko pozz
 
Član
Prednje zvucnike ce vjerovatno ugradit u instrument tablu a oni su 10 cm nema smisla na njih pojacalo da spaja zato sam i rekao da spojije pojacalo na neke elipse!

Ako ces u prednja vrata ugradjivat onda uzmi neke od 16,5 cm i na njih pojacalo kao sto Eddo kaze,i ne gledaj puno na wate sto pisu po kutijama, to ti vec z3k4 rekao,te ogromne cifre wati stoje samo radi prodaje!

Posalji PM Arminu naci ce ti vec nesto, il'kazi kolko para mislis izdvojit pa ce ti neko reci konkretno sta da uzmes!
 
Član
i ja sam imo 10-ke u tabli nekad davno kad sam tek polozio i recu ti samo jedno NEMOJ DZABA .... najbolji moguci zvucnici za naprijed su po mom misljenju 16,5 cm pa navise .... ako sebi mozes to priustit to ti je moja tooopla preporuka .... 10-ke se nece cut da postoje ....
 
Član
Hvala na korisnim savetima.
Moj projekat sredjivana golfa keca je u pocetnoj fazi limarija farbanje ali nije na odmet i o muzici
razmisljati na vreme.Bas zbog toga ne mogu vam reci koliko para cu izdvojiti na muziku tj na zvucnike
jer neznam koliko ce mi ovo sve izaci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top