koje xenone kupiti?

koje xenone kupiti?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
h1, h4, h7 -> sta uopste znace te oznake? 4000k, 6000k....itd, predpostavljam da je to neka jacina? Koji su xenoni da tako kazem normalne jacine...da ne budu preterano jaki(nemam socivo)...?
 
Član
Deyo je napisao(la):
boja svjetlosti, a svi su 35w, po meni je 6000K super...

les-kelvin-scale.jpg

Aha sad kontam :cool:... 6000k je ona prava boja, bela a ima i malo plavog? Jos mi samo nisu jasne oznake h1, h4, h7...?
 
Član
samo da dodam oznake h1, h7 itd su oznake tipa zarulje koje su kod tebe, ista j eoznaka za tip xenonske zaruljice i halogenke ;)
 
H ti je oznaka za halogene sijalice...

uzmi 4300k sve preko je PREplavo i ako je nekad bilo interesantno da se "naglase" ti xenoni, vise nije sigurno... a 4300 aftermarket svijetle plavo koliko i 6000K OEM...
Pogotovo jer nemas sociva...
 
Član
GrandMaster je napisao(la):
H ti je oznaka za halogene sijalice...

uzmi 4300k sve preko je PREplavo i ako je nekad bilo interesantno da se "naglase" ti xenoni, vise nije sigurno... a 4300 aftermarket svijetle plavo koliko i 6000K OEM...
Pogotovo jer nemas sociva...

ma moze on gurati i do 5000K i to je bijelo ali je problem sto kod nas nema da se kupi takvih xenona jbg ima ali skupi do p...materine
 
Član
AmmaR84 je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Imas li neku sliku? 8000k, jel to previse plavo?

uhh to vec vuce na ljubicasto tj modro

Ma kakvo ba ljubičasto ja imam 9000 K i svijetle normala plavo...

Kada nemas sočiva nije red ni da stavis neke koje šljašte bijelo,pa izbi oči onome ko ti ide u susret...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top