Koje pojachalo..?

Koje pojachalo..?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav..
Imam pitanje, vezano za pojachalo..
Neznam koje pojachalo da uzmem !
A i cjena me mozda kochi..

Treba mi pojachalo do 200KM, a da mi podrzi :

MTX Sledge Hammer 15"
1200 Watt 4 Ohm
4 ohm
RMS 600W
Freq Resp (+3dB) 30.8-150
Enclosure Height 17.625"
Enclosure Width 25.125"
Enclosure Depth 19.625"
Weight 121 lb

P.S.
Ako neko ima nesto da ponudi, otvoren sam za ponude..
Inache trazim i jedan kondenzator..
Unaprijed hvala..
 
Član
neki monoblock sto je za nekih 20-30% jaci od woofera , ali ja bi ti preporucio da skupis jos malo para , jer tesko ces naci sta
 
Početnik
tesko da nadjes sta da goni kako treba taj mtx .. bez 250-350 km neces proc... a treba ti neki monoblog dobar il dvokanalac pa u bridge..:cool:
 
Legend
evo pokusavam na netu vidjet al bez uspjeha,jeli to dupla zavojnica 4ohm-a ili jedna zavojnica 4ohm-a?

evo ti dobro pojacalo....http://www.pik.ba/artikal/161586/autopojacalo-1500w-rms-d-klasa/

ako ti je skupo , soundmagus x1502....je najjeftiniji u odnosu na snagu koju daje,u HR ih imas polovnih ispod 200KM (700-800kn)
 
Član
enesss je napisao(la):
evo pokusavam na netu vidjet al bez uspjeha,jeli to dupla zavojnica 4ohm-a ili jedna zavojnica 4ohm-a?

evo ti dobro pojacalo....http://www.pik.ba/artikal/161586/autopojacalo-1500w-rms-d-klasa/

ako ti je skupo , soundmagus x1502....je najjeftiniji u odnosu na snagu koju daje,u HR ih imas polovnih ispod 200KM (700-800kn)

Prodato..
A i skupo.. :D

Skontat chu vech nesto..
Vidim da nechu moch proch ispod 300-400KM.. :D
 
bolje prodaj taj woofer i kupi nesto sto ima 2x4 ili 2x2 ohma zavojnice.. pojacalo koje daje dovoljno snage za taj woofer na 4 ohm ces masno platiti.. ;)
 
Član
ko sto su ti svi vec rekli, za to ces tesko nac pojacalo ... a i da nadjes, platices ga od 500-700km (naravno da je neko kako treba pojacalo tipa dls, alpine, hifonics ...) ... mrsko mi sad da gledam neznam tacno kolko magus ima na 4 ohma a on se jedino da nac za nekih 250-300km ...
 
Član
Sacekaj par dana , treba da dobijem neko pojacalo 1600W i 800W RMS nezz koja marka nije mi lik znao reci.Najvjerovatnije da cu ga prodati do 200KM

Pa cemo se dog. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top