Koje gume da stavim na opel vectru 1.6i GL

Koje gume da stavim na opel vectru 1.6i GL

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Sada su mi standardne gume od nje 14-tke..I Da li da stavim miselinke niskoprofilne...??????Sta se dobija stavljanjem sportskog filetera na moja kolica????
 
Član
xdexx je napisao(la):
Sada su mi standardne gume od nje 14-tke..I Da li da stavim miselinke niskoprofilne...??????Sta se dobija stavljanjem sportskog filetera na moja kolica????

prvo se predstavi u novim clanovima...
 
Član
stavi neke 16"-ske, komotno ce uci...a niskoprofilne, dobro promisli na koliko minimalno mesa ides gume, ipak rupetine i tako te stvari...
 
Administrator
trkao sam se prije, a sad cekam snizenje da kupim nove patike pa cu se opet trkati
 
xdexx je napisao(la):
Sada su mi standardne gume od nje 14-tke..I Da li da stavim miselinke niskoprofilne...??????Sta se dobija stavljanjem sportskog filetera na moja kolica????

Ako hoces udobnu vožnju ne mjenjaj nista.Nije fabrika njih djaba stavila.Ako hoces NP gume trebao bi uzeti kakve alu felge najmanje broj vece.Dobijaš malo vecu potrosnju i refleks za izbjegavanje rupa.Ali ima dobrih strana,bolje hladjenje kocnica,malo vecu stabilnost,vizualni dojam(trebe se lože:lol:),ima još(objašnjeno fino od naseg dragog nisme,meni je pomoglo).
A filter.Jaran moj je stavio na vectru i kao malo mu je zvuk agresivniji.Kaze bolje vuce i ima vise konja(za konje cisto sumnjam).
Uradi to,nemoj da ti ćeif propadne.
 
Član
Cini mi se da su na ovoj "tvojoj" vektri malo vece gume od 14"! I malo su nizeg profila!
attachment.php
 
Član
Tacnije: TYRES:
DUNLOP SP9000 205/40ZR17
http://www.modifiedcars.com/cars/Opel/1056.htm

P.S. Nemas potrebe stavljati nize gume! :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top