Koje farove na Golf 2

Koje farove na Golf 2

Član
Da li mi neko moze da preporuci nekakve dobre farove (mislim na velike na one male) za golfica a da nisu preskupi jer sad imam nekakve ako se ne varam autopal desni je dobar ali lijevi jos malo pa ce da se saspe, ne vrijedi mi mijenjati ga svake zime cim ga malo kamen kvrcne gotov je i da pored fara preporucite mi i nekakve sijalice naravno koje su dobre vidljivosti a ne smetaju drugim vozacima i ako bi mi mogao neko da napise kako pravilno da stavim sijalicu da ne zaslijepim druge a da je iskoristim maksimalno... ;)
Pozdrav
 
koje ti farove trazis evlike standardne ili male u masku sto dodju :icon_question:
za ove klasicne farove cijena je 30km par, a skuplja varijanta 100+ km,
najisplativije ove kupi od po 15km po komadu i osram sijalice i miran ;)
a stelovanje farova radis na saraficu malom, sa prednje strane, ne moras skidati masku,,
samo sarafciger pritjeraj uz zid i stimaj ;)
 
Član
Kakve sijalice Osram?

Evo naso ja na Piku neke 50 km pa pogledaj

http://www.pik.ba/artikal/2283067/farovi-golf-2/
 
Član
@bucky_mb@yahoo velike farove trazim
I koje osram ili koje bi druge mogao da ubacim cuo sam da su dobre osram silverstar ali naravno da pitam raju sa foruma ;) i hvala ti :icon_smile:

@Franki ovo sredjujem starom na golfu pa bi ipak da stavim obicne nekakve ali kvalitetnije od onih *ebenih autopal
Koje mi ti sijalice preporucujes..hvala ti :icon_smile:
 
Osram silverstar sijalice su super,ja ih imam već godinu dana i svaki dan vozim,a razlika u odnosu na obične je drastična.Skuplje su od ovih običnih al su baš dobre....to je moja preporuka
 
Član
@almir_1983 i ja sam cuo da su dobre nek su skupe ali bar imam nesto sto valja ;)
Hvala ti :icon_smile:
 
ove s pik-a nemoj nikako jer k.... nevaljaju cista plastika i nosac a i sjenilo i nemozes ih nastimat da bacaju snop kako treba nema sanse
toliko pozzz
 
Član
@.nOKe druze i mislio sam uzeti hellu ali jbt i grad :icon_mad: kad sam cijeli obisao nema nigdje probacu preko pika ili negdje dalje da ih trazim
Hvala ti :icon_smile:

@ernadhusic hvala ti :icon_smile:
 
Legend
Pogledaj po otpadima..
ja ti imam farove, ali daleko si mi..
jedan je saturnus, drugi je cini mi se FEE ali su oba made in germany, prva ugradnja, znaci nisu zamjenski (zavisno od trzista), sjenila i nosaci sve super

30km su oba..
 
Član
Ove Osram Silverstar sijalice imaš u Conrad-u za 39,50KM par... Ja sam planirao da kupim NIGHT BREAKER® Plus pa sam sad u dilemi dal da uzmem njih ili Silvestar...

I kod mene su očajna svjetla na golfu tako da moram nešto radit po tom pitanju... Jako loše se vidi čim malo pada kiša i kad je loše vrijeme...
 
Član
@.nOKe da smo bar blize a ovako jbg pogledati cu po otpadima hvala ti ;)

@zilla_ moj rodjak ima bmw m3 e46 i nekad ga provozem nocu i kad izadjem iz njega i predjem u golfa pod dugim svjetlima nista ne vidim kad kinezi prave ove zamjenske djelove jbm im sve :icon_sad: zato sam odlucio da od svog golfa napravim bmw ;)
ili bar da pokusam :lol: Hvala ti :icon_smile:
 
Top