koja je razlika izmedju bbs rm i rs ???

koja je razlika izmedju bbs rm i rs ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako sam pogrijesio lokcije nek prebace admini
e interesuje me razlika izmedju ovih felgi, gledam ih meni te iste obje, u cem je razlika:icon_question::icon_question:

mozda je vako pitanje bilo ali da ne trazim sada
 
Početnik
ma daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj
e0ec7911887ebeb17d915c16edcb9f86.jpg
[/img]
bbsrm.jpg
 
Početnik
punisher je napisao(la):
sta je na onoj drugoj, samo ko cep veci ???

obim srca i prstena
trodelne su obe
RS ti je obelezje BBSa sredinom 80tih
rade se u velicini od 16", mada sad mozes da porucis solju u vecim colažama te da namontiras srce
RM najvise zastupljen na manjim vozilima , al neodoljivo podseca na RS

proguglaj malo, a i svarti na e-bay da vidis CENE:D
 
Član
ovakve je jedan moj drug prodao za 150 ili 200KM nesto se ne sjecam s gumama.Kaze jesu BBS al su ruzne hahah jbg kad se nije znalo.Sigurno ima jos ljudi koji ih imaju a ne znaju sta imaju kao sto ni ja ne bih znao razlikovati
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
ovakve je jedan moj drug prodao za 150 ili 200KM nesto se ne sjecam s gumama.Kaze jesu BBS al su ruzne hahah jbg kad se nije znalo.Sigurno ima jos ljudi koji ih imaju a ne znaju sta imaju kao sto ni ja ne bih znao razlikovati

vake su jeftinije a rs su paprene kako mi se cini ;)
 
BHT Ovisnik
ja ocam' ne vidim neku razliku(tocnije dal je uopce vidim:D) ,a meščini da sam i jedini koji nisam fanatik ovih felgi
 
Početnik
CoL3-99 je napisao(la):
ja ocam' ne vidim neku razliku(tocnije dal je uopce vidim:D) ,a meščini da sam i jedini koji nisam fanatik ovih felgi

nisam ni ja ima komsija na golfu 2 neznam bil ih prodo .. al ja ih inako neb uzeo:icon_confused:
 
onda vi neznate sta je felga..:D
ovo su felge najzesce sto mogu biti...
i da nisu samo dvodjelne nego trodjelne :) znaci tu je razlika i imas cepove drukcije
ako nisu dobre,nek mi neko nadje 16" ili 17"za mog passata ja cu mu dati svoje i doplate :D
 
Član
ono sto si reko gore da su dobre, nisam ni ja bio nesto ljubitelj prije, ali sad kad ih vidim onaj falc mocni i one ispolirane cijele odma toplo oko srca :lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
punisher je napisao(la):
ono sto si reko gore da su dobre, nisam ni ja bio nesto ljubitelj prije, ali sad kad ih vidim onaj falc mocni i one ispolirane cijele odma toplo oko srca :lol::lol::lol::lol:

MOMAK je bistar kao BOZA:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top