kocinice golf 2

kocinice golf 2

e ovako raja,vrjeme mi je da mjenjam(naprjed) diskove i plocice,pa bi isao s vecima u pianju je golf 1.6 benzin,ukratko sta mi je sve potrebno da bi stavio vece diskove?
 
Član
Veci diskovi, vece plocice i vece kocione celjusti. To je ako ces ostaviti diskove da ti pasu 4 sarafa. Ukoliko hoces da mijenjas i ostatak prednjeg trapa tj. da ga ojacavas objasnit cemo i to :D. Ali ja mislim da si ti samo mislio veci promjer diskova pa ti vazi ovo prvo.
 
Član
Ne znam kod dvojke 1.8 one ajnspric sto su 66kw ili GT sto imaju da li su kod njih veci diskovi. Ja sam na svog pasata ubacio od GT pasata diskove 4 su sarafa, ali su bolji diskovi i kocione celjusti. Mada nisam zagledao ima li razlike u velicini jer su mi se kocione celjusti svidjele...
 
mislio sam samo diskove i kocinice,i celjusti,cak mislim da ovi moji nisu ni ventilirajuci... imaju li celjusti nove kupit i koliko dodju,i dali diskovi pasu saraf na saraf ili moraju ici i glavcine?
 
za alen g60 vec sam na 15“ tako da na manje necu ic,al mislio sam tipa gti kocinice,i jos me zanima dali ce moj cilindar dobro radit s vecim kocinicama?
 
Treba ti sve komplet,glavcine,klijesta,nosaci klijesta,diskovi plocice...te da bi sve radilo kako treba moras uzeti veci glavni kocioni i servo ojacivac
 
Član
Novo ne vjerujem da ima da se kupi osim diskova i plocica. I ako ima onda je mala privreda albanije. Otpad i prevrci :)
 
naci ce se valjda,diskove i plocice nove,a ostalo kopat,sad kako znat jeli kocioni cilindar ok,da mi nebi uvalili sranje?
 
Član
Eee to je lutrija :) nekako da je moci svaki klip izvaditi pa pogledati stanje kakvo je...
 
Poslednja izmena:
Član
Ma druze naci trojku neku ima ih mali milion po otpadima. Mozes naci i GTI stranca i skini sve komplet pa ubaci na svog golfa i to je moguce mnogi su to radili...
 
ja imam svog majstora,jednog jedinog kojem vjerujem,pa cu s njim vidjet,i malo po otpadima,pa nabavljat malo po malo
 
Hmmm sto ici na veci promjer ???? Kupi sebi set diskova ventilirjuci za dvojku s plocicama koje idu na njih i zamjeni glavni kocioni cilindar i ubaci novo ulje to sve da ubacis NOVO 200KM i imat ces kocnice samo takve ;) set diskova 90KM 65KM glavni kocioni plocice 30-40 KM i pola litra ulja
Jer nema vajde ojacavat naprijedako ces nazad ostavit dobose ;)
 
Top