knoxville style

knoxville style

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Golf IV R32 tunning..

before.:

[attachment=517]

after.:

[attachment=518]

molio bi da ne stavljete svoje tunning slike u ovaj post, jer cu ubaciti i full enterier tunning ovog golfa ( od gepeka, preko unutrasnjosti do motora )
pa da to sve bude u kompletu.

a komentari su dobrodošli.. ;)

Poz
 
Član
ma sta da ti kazem nije losa al ne volim ja nes to nije mi nesto gledat virtuelni tuning draze mi je gledat prave kreacije tuniranih auta
 
Član
jojo je napisao(la):
ma sta da ti kazem nije losa al ne volim ja nes to nije mi nesto gledat virtuelni tuning draze mi je gledat prave kreacije tuniranih auta

upravu si, ali za ovakvo nesto ti treba najmanje 3-4 hiljade maca ( maraka ) + auto + treba ;)
 

IGY

Član
totalno off, skloni top model sa haube neide nikako i maserati je maserati i nemoze njegov znak na golfa, to je moje misljenje
 
Član
hvala na komentarima ;)

@daki normalno tebi nije nesto jer bi ti to uradio 100x bolje, jer si pr0, a ovo je meni 2 ili 3 auto u PS.  Evo pogledaj ovo prvo, isto ko da sam makazama rezo. :)

http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=410
 
Legend
Ma nebitno to, ti imas smisla za ovo, samo se previse trudis. Ja nikada nisam bio fan, onih lambo vrata, ili nekih prosirenih rubova dramaticno, svemirskih usisa, jer to rjetko gdje da postoji, ja vise volim da se auto prepravi tako da bi ga sutra mogao vidjeti na ulici i da se svi okrenu za tobom.

Sa vremenom ti ces bit extra, samo vise se potrudi oko malih detalja, to je najbitije.
 
Član
ok daki thX ;)

samo uvijek se ***** sa felgama, nemogu nikako naci adekvatne. znas li ti mozda neku stranicu samo sa felgama??
 
Legend
Nemas to, nego moras sjest jdan dan, google, - velike i skidaj slike svih kola, u svim uglovima, i poslije samo picis i trazis koje ti pasu.
Ima jos jedna opcija, ali tesko ces to, da ne sjebes izgled. A to e u PS-u da se promjeni ugao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top