Km-sat i obrtaji ne rade(pomoc!!)???

Km-sat i obrtaji ne rade(pomoc!!)???

Član
U kolege na pugu 206 ne rade obrtaje i km.sat a ostalo sve radi,benzin i temperatura:icon_smile:..Do cega moze biti i jel tesko rastaviti izvaditi sat :icon_question:

Rastavili b ida vidim oda nije slucajno do sajle mada sumnjam..Jel imao iko slican problem na pugu.pozz
 
Član
Skrabo je napisao(la):
U kolege na pugu 206 ne rade obrtaje i km.sat a ostalo sve radi,benzin i temperatura:icon_smile:..Do cega moze biti i jel tesko rastaviti izvaditi sat :icon_question:

Rastavili b ida vidim oda nije slucajno do sajle mada sumnjam..Jel imao iko slican problem na pugu.pozz

menjaj tablu slobodno... nemoze se popravit to. to je mana na 206-ce. ja sam je menjao i jos troje mojih drugova :)
 
Član
sone030 je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
U kolege na pugu 206 ne rade obrtaje i km.sat a ostalo sve radi,benzin i temperatura:icon_smile:..Do cega moze biti i jel tesko rastaviti izvaditi sat :icon_question:

Rastavili b ida vidim oda nije slucajno do sajle mada sumnjam..Jel imao iko slican problem na pugu.pozz

menjaj tablu slobodno... nemoze se popravit to. to je mana na 206-ce. ja sam je menjao i jos troje mojih drugova :)

Mislim da je rekao jedan elktricar da je otisao neki pijun kako li vec ;)
Koliko je para tabla odpilike i jel tesko rastaviti??
 
Član
nije pijun, nego pinjon, to je isto ono sto je meni stradalo na mom Polu, naravno ako mislimo na isto
a pretpostavljam da je to to, on nema sajle, nego sve ide elektronski
taj pinjon ili ti ga senzor kilometar sata se nalazi na mjenjacu
ja bih prije rekao da je to stradalo nego tabla
i mene to zeza, isti kvar imam i ja
 
Član
ArminM je napisao(la):
nije pijun, nego pinjon, to je isto ono sto je meni stradalo na mom Polu, naravno ako mislimo na isto
a pretpostavljam da je to to, on nema sajle, nego sve ide elektronski
taj pinjon ili ti ga senzor kilometar sata se nalazi na mjenjacu
ja bih prije rekao da je to stradalo nego tabla
i mene to zeza, isti kvar imam i ja

Kako se miejnja i jel u tebe ne radi isto sada?jesi li ga mijenjao :icon_question:

trizex je napisao(la):
to bi moglo da objasni kilometar sat, ali ne i obrtomjer......

rade obrataji u minuti ono 10-20-30 ;)
 
Član
Cin sam vidio naslov znao sam o kojem se autu radi:icon_smile:
Juce sam zamjenio komplet kontrolnu tablu na svojoj 206, zbog toga sto mi nije radio brzinomjer. Ako mu je Jager (ili tako nesto) kontrolna tabla, onda je vjerovatno problem u motoricima, gdje se slomi osovina zupcanika koju su kreteni napravili od plastike:icon_mad:
Kod mene je tabla sa pokazivanjem temperature ulja i jedva sam je nasao na otpadu Spojler u rakovici. imaju jos dosta tabli, pa nek ih zovne i provjeri
 
Član
-adnan- je napisao(la):
Cin sam vidio naslov znao sam o kojem se autu radi:icon_smile:
Juce sam zamjenio komplet kontrolnu tablu na svojoj 206, zbog toga sto mi nije radio brzinomjer. Ako mu je Jager (ili tako nesto) kontrolna tabla, onda je vjerovatno problem u motoricima, gdje se slomi osovina zupcanika koju su kreteni napravili od plastike:icon_mad:
Kod mene je tabla sa pokazivanjem temperature ulja i jedva sam je nasao na otpadu Spojler u rakovici. imaju jos dosta tabli, pa nek ih zovne i provjeri

znaci nemoze se napraviti :icon_question:
I koliko se krecu instrument table i jel ih je tesko staviti?
 
Član
Moze se napraviti, ako uspijes zamjeniti tu osovinu. ja nisam uspio. prvo treba provjeriti da li je to kvar. a sto se tice skidanja table, skroz jednostavno. ona plastika iznad table se skine povlacenjem prema gore. kad skines plastiku, tablu drzi jedan torks saraf. odvrnes, povuces tablu prema sebi, otkacis dzekove i to je to.

sad ti preostaje da otvoris kontrolnu tablu, a to zavisi od same table.moja tabla je sastavljena onim zabicama tako da se rasklapala bez upotrebe sarafcigera, dok one 'jednostavnije' table imaju torks sarafe, odvrnes i to je to.

Nadam se da sam uspio objasniti. Ako nadjem vremena mozda snimim i kakav diy oko ovoga.
 
Član
nije tesko ko zna. ja sam prvi put kada sam skidao da menjam boju na tabli tesko rastavio instrumen tablu, a vec drugi put je za 5 min sve bilo rastavljeno, i mislim da ti toj tabli nepa spasa. probaj kod nekog dobrog majsora ako ti vec neznas oko toga da radis, mozda i buder spasa :icon_smile:
 
Top