Klubska pjesma

Klubska pjesma

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Pjesma AMK Carbon

http://rapidshare.com/files/45555633/Snack-AMK_-Carbon-Final_.mp3.html

Volio bih cuti vase misljenje o ovome.
 
Legend
dajte ajkuli,slao mi je mjuze,zna covjek heheheh
inace ne slusam domaci hip-hop al sam ovo sebi sprzio u bjelana
 
Član
IGY je napisao(la):
pjesma je predobra, i predstvalja ciljeve jednog ozbiljnog kluba

NHF, ali mora da se šališ?
Mislim neću reći da sam džbe skinuo pjesmu ali je malo teško reći da je ovo ozbiljno, pogotovo tekst i rima na mooo. Djeluje mi kao da je to himna nekih nafuranih 16-godišnjaka iz amerike(u americi im daju voziti sa 16).
Poslusajte neke strane stvari, soundtrack f'n'f i slicnih filmova...ovo je samo dobronamjerno misljenje i savjet.
 
Putovanja.ba
Administrator
Kenno je napisao(la):
IGY je napisao(la):
pjesma je predobra, i predstvalja ciljeve jednog ozbiljnog kluba

NHF, ali mora da se šališ?
Mislim neću reći da sam džbe skinuo pjesmu ali je malo teško reći da je ovo ozbiljno, pogotovo tekst i rima na mooo. Djeluje mi kao da je to himna nekih nafuranih 16-godišnjaka iz amerike(u americi im daju voziti sa 16).
Poslusajte neke strane stvari, soundtrack f'n'f i slicnih filmova...ovo je samo dobronamjerno misljenje i savjet.

hehe soundtrack i klub iz BiH, jedni raspolazu milionima a drugi stojama. Bit ce jos pjesama, pa cemo potrefit svaciji ukus, meni je najvaznije da ekipa nesto pokusava i trudi se da uspije.
 
Član
Fele je napisao(la):
Kenno je napisao(la):
IGY je napisao(la):
pjesma je predobra, i predstvalja ciljeve jednog ozbiljnog kluba

NHF, ali mora da se šališ?
Mislim neću reći da sam džbe skinuo pjesmu ali je malo teško reći da je ovo ozbiljno, pogotovo tekst i rima na mooo. Djeluje mi kao da je to himna nekih nafuranih 16-godišnjaka iz amerike(u americi im daju voziti sa 16).
Poslusajte neke strane stvari, soundtrack f'n'f i slicnih filmova...ovo je samo dobronamjerno misljenje i savjet.

hehe soundtrack i klub iz BiH, jedni raspolazu milionima a drugi stojama. Bit ce jos pjesama, pa cemo potrefit svaciji ukus, meni je najvaznije da ekipa nesto pokusava i trudi se da uspije.

upravo tako
 
Član
nije ljubomora sto se mene tice.volim da klub napreduje i drago mi je sto pokusavate nesto uradit samo mi se pjesma nikako ne svida.Iskreno
 
Član
netreba vam nikakva rima, dovoljno je samo da stvar bude neka brija sa engine efektima i logom dotičnog kluba.
 
Član
cuj ljubomora.. Pa jeli trazio misljenje od raje, ne moraju svi reci,dobra je, odlicna itd.. Svako ima svoje misljenje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top