Kljuc Golf 4

Kljuc Golf 4

Član
e ovako zanima me kakav je postupak da li je moguce,cijena i to ako je neko upucen da se od kljuca i daljinskog za alarm od golfa 4
ovakav kljuc

images


I ovakav daljinski od alarma (nije isti ali nije ni bitno) uglavnom ima dva dugmeta, 1 za otkljucavanje/zakljucavanje a drugo i ne znam uglavnom pocne pistat alarm kada ga pritisnem :D
daljinski.jpg


to sve napakuje u ovo

Kuciste-za-skakavac-kljuc-za-VW-sa-dva-tastera_slika_O_1374144.jpg

ili ovo
carkey037-brand-new-folding-key-remote-case-for-volkswagen-beetle-jetta-passat-golf-.jpg


bitno je samo da radi to za otkljucavanje i zakljucavanje i da pali auto :D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Može i znam ko može odraditi ako ti Banjaluka odgovara.
Koliko je cijena ako znas,pa BL mi je podaleko,dok se to posalje pa zavrsi pa dok mi dodje kljuc,bicu 5 dana bez auta, a rezervni kljuc nemam...
 
Član
Obrati se clanu DDaarriioo
Ja isto planiram uraditi i reko mi je da NAJVJEROVATNIJE moze,nije 100% siguran,tako da najbolje kontaktiraj ga pa vidi sta ce ti reci :))
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
imam ja takav kljuc na prodaju cijena bagatela 20km
cijene su ok,ali zanima me dalji postupak,osim narezivanja sta dalje i ko to moze uraditi,je li zahtjevno i ostalo...


CaFa je napisao(la):
Obrati se clanu DDaarriioo
Ja isto planiram uraditi i reko mi je da NAJVJEROVATNIJE moze,nije 100% siguran,tako da najbolje kontaktiraj ga pa vidi sta ce ti reci :))

ok druze,za sada je cisto informativno,moram vidjeti sa nekim elektricarom iz Brckg jos sta on kaze,pa cu onda dalje ako ne bude nista od toga
 
Član
ako budes isao prema Tz.. ja mislim da ti Metasystem.ba moze pomoci momak je uradio pola kantona..imas kontakt na sajtu pa mozes kontaktirati i pitaj sto te zanima
 
Član
adams je napisao(la):
ako budes isao prema Tz.. ja mislim da ti Metasystem.ba moze pomoci momak je uradio pola kantona..imas kontakt na sajtu pa mozes kontaktirati i pitaj sto te zanima
dobro drug, hvala.
 
Član
adams je napisao(la):
ako budes isao prema Tz.. ja mislim da ti Metasystem.ba moze pomoci momak je uradio pola kantona..imas kontakt na sajtu pa mozes kontaktirati i pitaj sto te zanima

sve preporuke za Mladena... doktor oko elektronike...
 
Top