klima

klima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ako iko moze da pomogne!!!
dakle radi se o mojoj vectri 2.0 dti 16v 2000god,otisla mi spula na kompresoru ona pali i gasi klimu znaci imali itko i koliko je para ili gdje ima nova koliko je novaca bilo sta hvala unaprijed...pozzz.....
bio sam kod ajdina zenica i on mi je rekao da je spulna mi otisla evo je kod mene ovaj sve je ok nigdje ne gubi plin znaci on pregledao sve samo nema je nigdje zato please HELP
 
Član
javi se ajdin_ze on ti je tito za klimu
inace ima dijelova kamaru u svom servisu
 
hvala bio sam kod ajdina ali on mi rekao da je narucio spulu pa je nema pa sada ja trazim kao lud imali jos itko he he pozzz
 
Član
Sredit ću ti ja kompresor klime za nevelike pare...

Ako ti je isti kao u 2.0 16v... :icon_rolleyes:
 
Član
opel_vectra je napisao(la):
nije pajdo kompresor u pitanju nego mi spula treba znaci nova 2.0 16v dti 2000 godiste vectra pozz

Joj tebe pa doći će te 9 puta skuplje da promjeneš samo špulu :icon_rolleyes: al dobro kako hoćeš...
 
vozdrica pa sta cu ja kada mi je citav sistem ispravan samo znaci spula mi otisla ovaj tebi ipak hvala sto si htio da pomognes ali samo mi to treba..
 
Član
opel_vectra je napisao(la):
vozdrica pa sta cu ja kada mi je citav sistem ispravan samo znaci spula mi otisla ovaj tebi ipak hvala sto si htio da pomognes ali samo mi to treba..

Imam ja špulu za 300 KM ako ti paše sa 2.0 16V :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top