Klasik: Ford Mustang

Klasik: Ford Mustang

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
0.652256001043855873_mus_368.jpg


Mustang i USA su jedno

Svi znaju za Mustang. U Americi vjerojatno svi, a u ostatku svijeta vjerojatno svi stariji od 20 godina. Za one mlađe ljubitelje automobila ili one koji to tek namjeravaju postati Mustang je onaj prelijepi kabriolet u kojem je uživao Brandon iz popularne serije “Beverly Hills”. Fordov model ima takvu karizmu i toliko obožavatelja kakvom se rijetko koji automobil može pohvaliti. Nevjerojatan broj od čak 8 milijuna proizvedenih primjeraka u 39 godina postojanja dovoljno govori o popularnosti Wild Horse-a. Ne zaboravimo, riječ je o sportskom modelu, a ne o komercijalnom vozilu prodanom u 8 milijuna primjeraka. Fantastičan rezultat i u svakom slučaju zaslužen.

0.736174001043855873_mus_1_v.jpg


Mustang je atrakcija

Sredinom 60-ih godina Ford je poslovao uspješno. Njihovi su modeli izuzetno dobro prodavani u svim kategorijama, no nedostajao im je pravi sportski model. 1964. godine na salonu automobila u New Yorku Ford predstavlja studijski model Mustang sa 101 KS baziran na modelu Falcon. Automobil je bio relativno malen, no atraktivan sportski dizajn privlačio je poput magneta. Izdužen poklopac motora i dva okrugla fara između kojih je blistao veliki simbol konja u punom trku bili su pun pogodak. Danas je taj konj jedan od najpoznatijih simbola u svijetu automobila. Za serijsku izvedbu Ford povećava snagu na 120 KS dobivenu iz 6 cilindarskog motora obujma 3.3 litre. Automobil je imao trobrzinski manualni mjenjač i dovoljno mjesta za četiri osobe. No ono što je Mustanga činilo toliko jedinstvenim bila je mogućnost nadogradnje i opremanja modela po želji kupca. Komponente preuzimane s Falcon modela jamčile su jeftinu produkciju pa je originalni Mustang koštao samo 2386$. U ogromnom popisu dodatne opreme, između ostaloga, bili su klima uređaj te tri različita V8 motora. Uz to, za prave sportske “freakove” Ford je nudio poseban, sada već legendaran model iza čijeg je tuninga stajao poznati Carol Shelby - Shelby GT 350. Isti je koštao 4547$, a za pravu natjecateljsku Shelbyevu preinaku valjalo je izdvojiti 5950$. Ovi super-sportski Mustang modeli razvijali su između 300 i 360 KS nudeći izvanredne performanse – od 0 do 100 km/h za 6.5 s i 216 km/h najveće brzine! Danas ti isti modeli dostižu cijenu veću od 100 000$, a dobro očuvani primjerci s 6 ili 8 cilindričnim motorima vrijede između 40 000 i 50 000$.

0.738711001043855873_mus_2_v.jpg


Mustang je uzrok tučnjava

Mustang je 1964. godine na američkom kontinentu bio prava senzacija. Ako kažemo kako su se kupci tukli zbog njega, vjerujte kako ne pretjerujemo. Najbolje će vam to dočarati ovaj podatak. Već prvog dana kako su se Mustang modeli našli u izložbenim salonima Ford je zaprimio 22 000 narudžaba. U Fordu su ostali zatečeni. Nitko se nije nadao ovakvom uspjehu. U jednom Fordovom salonu u Chicagu prodavač je morao zatvoriti salon i pozvati policiju da se nosi s razularenom masom ljudi koja je navalila po Mustangove prospekte! Preko 4 milijuna ljudi posjetilo je Fordove salone u tjedan dana nakon predstavljanja! Kada se pročulo kako Mustang pruža i vrhunsku zabavu u vožnji Amerika je jednostavno poludjela. U manje od dvije godine Ford je proizveo čak milijun Mustang modela.

0.741598001043855873_mus_3_v.jpg
 
Negdje sam citao da su one prve verzije bile zapravo namijenjene sekretaricama (ne misli se bukvalno),znaci radilo se o relativno slabim motorima,bubanj kocnicama i napred i nazad,jako primitivnom ovjesu sa falcona,znaci nista posebno,ali eto svijetu se jako svidio dizajn i zato takav bum.

tek kasnije stigao je GT350 i GT500,mislim da je ovaj GT350 prvi put ugledao dan na utrkama,a tek kasnije se ponudila drumska verzije.

(ovo je sve ako me sjecanje dobro drzi:D)

Inace ikona auto industrije definitvno,da imam love uzeo bih naravno,cisto da osjetim tu car americkog auta s kraja 60ih.;)
 
Član
Ja sam gledao nedavno kako Chip Foose uradi momku Mustanga,ma jebo ti svako novo auto...
 
Član
Nema auta da bih ga ja uzeo pored jednog ovakvog, fakat su extraaaa!

vladica85 je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Ja sam gledao nedavno kako Chip Foose uradi momku Mustanga,ma jebo ti svako novo auto...

taj chip foose je kralj,kako covjek dizajnira,znaci jebiga

Jes al covijek nece sebi doci bar mjesec dana, kad su mu rekli da mu je ukradeno umal ga herz nije strefio :)
 
Ma kakav chip foose,svaka cast njemu,ali na takvim starim autima,oldtimerima ne treba raditi nista dalje osim restauracije,znaci ama bas nista,ni felge druge/vece.Ja bi,licno UVIJEK prije izabrao mustanga (ili bilo koje drugog "Oldija") u potpuno originalnom stanju pored bilo koje verzije moderno sredjenog starkelje.Meni je puno vaznije kao sto rekoh ranije da osjetim u potpunosti tu car starih auta,znaci da osjetim mustanga bas onakvaog kakav je bio kad je izasao iz tvornice,samo col veca felge i to vise nije to.

Ali to je samo moje licno misljenje!;)
 
Član
legionar je napisao(la):
Nema auta da bih ga ja uzeo pored jednog ovakvog, fakat su extraaaa!

vladica85 je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Ja sam gledao nedavno kako Chip Foose uradi momku Mustanga,ma jebo ti svako novo auto...

taj chip foose je kralj,kako covjek dizajnira,znaci jebiga

Jes al covijek nece sebi doci bar mjesec dana, kad su mu rekli da mu je ukradeno umal ga herz nije strefio :)



ima jedna epizoda kad su jednom momku koji je nazalost ostao invalid uzeli auto covjek jeca kolko mu je zao auta a kad su mu ga vratili, rekao je AKO SAD NE PROHODAM NECU NIKAD i fkt. dodje kolicima do vrata i lagano i uspravi se i udje kaze: " LJUDI VRATILI STE MI ZELJU ZA HODANJEM I ZIVOTOM "

PS. i ja bih volio samo da osjetim cisti pravi onaj brutalni muscle car..... pusta zelja :icon_confused:
 
Član
san snova ;)

http://www.meinekarre.de/cars/ford_shelby_mustang_gt500_profus1on.jpg

netrazim puno :icon_sad:
 
Član
eleanor...ko da nije dovoljno sto nicholas cage u "gone in 60 seconds" kaze da se boji ovog auta:D:D
sex on wheels:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top