King of Europe Kragujevac

King of Europe Kragujevac

Član
Zna li neko zasto Bojan iz 011 racing team-a nije ucestvovao, cuo sam da je nesto kao trajno diskvalifikovan iz svih takmicenja:icon_question:
 
Član
Mislim da on nije htio da ucestvuje, bar po onom sto je pisao na CBC forumu.

Jer se zakacio nesto sa organizatorom, koji ga ebe za bodove i namjesta takmicenje.
 
Član
011 Racing Team te i Bojan Kurbalija ne ucestvuju vise na KOE takmicenju zbog "neslaganja" sa vlasnikom KOE licence Mike Procureur-om...

uzrok "neslaganja" ? Pogledajte video i pazljivo citajte [ko razume shvatice]

[video=youtube]http://http://www.youtube.com/watch?v=SaTtqXAUZXg[/video]

i nije samo Bojan taj koji vise ne vozi KOE...Madjarica Nikolett Szántó takodje vise ne vozi KOE...[ima ih jos ali da ne smaram...nju izdvojih kao jednu od, "publici", poznatijih]

i nisu samo vozaci u pitanju...i pojedine zemlje zabranile su Mike Procureur-u da u okviru njihovih granica organizuje svoj "Drift Show"...pre svih izdvojicu Great Mother Russia :D

no...da se manem corava posla i osvrnem malo na samo takmicenje...organizacija [po meni] dosta ozbiljna ove godine....veliki broj vozaca...veliki broj onih koji ostavljaju bez daha svojim umecem te i veliki broj ozbiljno sredjenih "driftalica"...meni najdrazi i [po meni] sa najozbiljnijim driftalicama...Italijani...

Sartori Enrico koji vozi, jos malo pa do neprepoznatljivosti, modifikovanu M3 E36-cu



s' druge strane nista manje dobar [mada je za onakvu voznju malo reci dobar] je Svajcarac BENNO FRIEDEN u svojoj Pussy Wagon M3 E36-ci [inace momak vozi i onaj, ja ga zovem Snow Drift, sto Alan Prost sada vozi pa mu je kisa i poprilicno klizava staza dosla k'o kec na deset]



a sa njima u kompletu i Madjar SZABO SZILARD u svom MERCEDES-u E500 V8



znaci njih je bilo milina gledati...dok je staza bila suva...osim ovog sto tera po snegu...njemu bilo svejedno...

staza najbolja do sada...velika...prva krivina dosta brza...tj. bila je dok ono g***o nije pocelo da pada...posle je manje vise sve izgledalo kao kada debeljka pustite na klizaliste u rolerima...

voditelj...hmmm...inace vodi vesti na lokalnoj televiziji...razume se u drift i automobile k'o Marica u krivu cunu...

primer:
voditelj: na stazi sada Carola Mecan u svom Nissan-u S14 [a na stazi Benno Frieden u BMW-u E36]...

Sartori sa 150 [ne bukvalno mozda ali tu negde] prva krivina...skripi, cvili, jauce, zavija na sve strane, motor se cuje kao mlazni avion [opet malo preuvelicavam], prolazi na 10 cm od cunjeva i zastavice jedne pa druge odmah zatim i trece, dim na sve strane [zaprasio covek komaraca u Kragujevcu nece skorije biti] publika u transu a voditelj: da, da...zadovoljavajuce...zadovoljan je Sartori...

e sad...ko nije u subotu bio ne mora da se kaje jer i nije bilo posebno zanimljivo...samo treninzi i poprilicno brzo je postalo dosadno...

nedelja...kvalifikacije bile odlicne za gledanje...ko nije bio da vidi ima razlog da se kaje...

a s' duge strane...ono sto su svi zeljno iscekivali i cemu su se nadali i radovali...twin drift borbe...e one su bile bulja...i vi koji niste bili nemate ni najmanji razlog za kajanje...padala je kisa...bilo je hladno...k'o da se vozilo u nekoj brazilskoj monsunom "napadnutoj" prasumi...

suma-sumarum: osim voditelja sve je bilo "na nivou" organizovano [moje misljenje]...a opet sve tu dobru organizaciju i vozace i twin drift borbe koje bi bile nezaboravne pre*eba ona kisa...i tako...jedino ko je bio organizovano pa zezanje i druzenje inace...nista posebno propustili niste...
 
Administrator
cestitke Deji kao jedinom iz BiH ima vremena navici ce se na auto, vazno da je sve bez kvarova zavrsio
 
Član
^^^ pridruzujem se cestitkama ;)...

pri tom moram reci da se meni cini da Deki ima "znanja" ali da autu fali malo "snage" [a "cujem" neku pricu da je na autu nesto "radjeno" :icon_question:]
 
Početnik
evo i malo slikica, vecinom od Nedelje...

dsc02726s.jpg

http://img844.imageshack.us/img844/3025/dsc02725v.jpg[/i[img]mg]
[img]http://img849.imageshack.us/img849/601/dsc02724a.jpg
dsc02723q.jpg

dsc02722t.jpg

dsc02721.jpg

dsc02720e.jpg

dsc02719s.jpg

dsc02718r.jpg

dsc02717p.jpg

dsc02716n.jpg

dsc02715c.jpg

dsc02713d.jpg

dsc02712k.jpg

dsc02711bg.jpg

dsc02710f.jpg

dsc02709l.jpg

dsc02708x.jpg

dsc02707f.jpg

dsc02706a.jpg

dsc02705kp.jpg

dsc02704w.jpg

dsc02700z.jpg

dsc02699z.jpg
 
Morat cu i ja se pozabavit ozbiljnije ove jeseni i zime oko Z-a,mozda bude sta od nas na proljece :smajli41: :icon_smile:
 
Top