KING KONG - WideBody Lotus Exige

KING KONG - WideBody Lotus Exige

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Novi bodykit, širi blatobrani( sve od carbona :icon_twisted: ), Ferrari 599 boja i ono najvaznije; preko 500ks, postignuto koristenjem i kompresora i turbo punjaca :D

626__580x420_kklotus_2.jpg

627__580x420_kklotus_3.jpg

628__580x420_kklotus_4.jpg

635__580x420_kklotus_11.jpg

kklotus_1.jpg

kklotus_5.jpg

kklotus_13.jpg

kklotus_14.jpg

kklotus_8.jpg

kklotus_6.jpg

kklotus_7.jpg

kklotus_12.jpg

kklotus_9.jpg

kklotus_10.jpg

kkDualCharger.jpg


i video :123:
http://www.youtube.com/watch?v=9nfiXL2_cbs
 
Uuuu maama,aj lajk dis,aj veri lajk dis :icon_twisted: STRASAN JE! PREDOBAR! 500 ks u malom Lotuscicu,boze,mogu misliti koje su to g-sile kad ovaj krene nabirat brzinu,kakav rollercoaster :cool:

Ovo vama ruzno ? Pa dobro,stajlerima i sminkerima sigurno jest :p :D
 
Član
ja tumacim izgled drugacije, ovako;

Ako auto ima neku liniju koju prati, ne mjesa stilove, design je jasan i shvacam sta se njime htjelo postici, te je design uz to svrsishodan, ili cak zrtvovan zbog performansa, brzine, ucinka na stazi, onda je to lijepo.

A kod ovog automobila sve se ovo gore poklapa :icon_smile:
 
toon je napisao(la):
ja tumacim izgled drugacije, ovako;

Ako auto ima neku liniju koju prati, ne mjesa stilove, design je jasan i shvacam sta se njime htjelo postici, te je design uz to svrsishodan, ili cak zrtvovan zbog performansa, brzine, ucinka na stazi, onda je to lijepo.

A kod ovog automobila sve se ovo gore poklapa :icon_smile:

Eh to to,ni sam ne bi bolje opisao. ;)
 
Član
toon je napisao(la):
ja tumacim izgled drugacije, ovako;

Ako auto ima neku liniju koju prati, ne mjesa stilove, design je jasan i shvacam sta se njime htjelo postici, te je design uz to svrsishodan, ili cak zrtvovan zbog performansa, brzine, ucinka na stazi, onda je to lijepo.

A kod ovog automobila sve se ovo gore poklapa :icon_smile:

potpis :cool::cool:
auto je raketa;);)
 
Legend
premocna masina.....da je boja IKAKVA druga ..... tek onda,ova mu je bas fuj....ko spric kit :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top