Kineski SUV Landwind X8

Kineski SUV Landwind X8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
landwind-x8-final.jpg

Kineski terenac Landwind je ostao upamćen, pre svega, po katastrofalnim rezultatima crash testa i neuspešnom pokušaju proboja na tržište Starog kontinenta.
landwind-x8-final2.jpg

Ipak, Landwind je pripremo novi model X8 (u razvoju je bezbednost putnika bila jedan od prioriteta), čija prodaja u Kini startuje 28. avgusta (cena u ovom trenutku još nije saopštena), a za sada nije poznato kada bi eventualno mogao da stigne i u Evropu.
Landwind%20X8%206.jpg

Što se Kineza tiče, njima će X8 biti dostupan sa tri paketa opreme, sa 4x4 i 4x2 pogonom i sa unapređenim 2,4 litarskim Mitsubishijevim MIVEC motorom od 118kW/160KS i 210 Nm obrtnog momenta.
 
Član
eksterijer nije los,enterijer mi se svidja,pod haubom mitsu,sve u svemu,ako budu bolji rezultati na crash testu i kvaliteta materijala,ne bi trebao imat lose prodajne rezultate
 
Član
Fuuuuuuj jest ruzno braco draga...........:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
BHT Ovisnik
ma nije toliko los,bas sto rece vladica nisam ni skuzio,napried kopija subraoua:cool: al sviđa mi se i interijer i ex. ,a ni motor nije šaša:cool:
 
Član
mrzim ove kineske kopije samo su dobar motor ubacili :D
ma kopiraju ovi kinezi sto jes jes al sve prave bolje i bolje kopije sad su fuj a ne bi me iznenadilo da izbace kakvu dobru mashinu u sljedecih nekoliko godina :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top