Kimi umijesto Webber-a u RB ?!

Kimi umijesto Webber-a u RB ?!

Član
Raikkonen_316309t.jpg


To je tvrdnja nemačkog „Bilda“, a došla je samo dva dana pošto je Australijanac ignorisao naredbe tima u poslednjim krugovima Velike nagrade Britanije da ne pokušava da pretekne timskog kolegu i branioca titule Sebastijana Fetela.

Raikonen je Formulu 1 napustio krajem 2009. godine, kada su ga u Ferariju zamenili Fernandom Alonsom, a od tada se takmičio u Svetskom reli šampionatu (WRC).

Šef austrijske ekipe Kristijan Horner u ponedeljak je izjavio da veruje da je Finac Formulu 1 ostavio iza sebe. Ipak, „Bild“ tvrdi da je stroga tajna da će Raikonen zameniti Vebera, ali da je njihov izvor neko od čelnika Red Bula.

ws_Red_Bull_F1_side_1024x768.jpg


Zanimljivo je da je Raikonen dobar prijatelj sa Fetelom i da njih dvojica provode dosta vremena zajedno kada su obojica u Švajcarskoj. Takođe, upitan koga bi za njega bio idealan timski kolega, mladi Nemac je odmah odgovorio Kimi.

Bivši vozač Meklarena i Ferarija prošle godine je bio u pregovorima sa Red Bulom, a tada je odlučio da se drži relija, ali je sada promenio odluku.
„Nikada nisam rekao da je moja karijera u Formuli 1 gotova“, nedavno je rekao Raikonen za finske medije.

Dok Fetela ugovor za Red Bul veže još godinu i po dana, Veberu on ističe na kraju godine, a povodom pregovora sa Australijancem, jedan od čelnika Red Bula Helmut Marko je rekao da uz njega u timu imaju još neke opcije, ali da neće da ih otkriva.
 
Član
Ovo bi bilo dobro, mada su ove price vecinom novinarske bombe da drze publiku podgrijanom izmedju trka.
Ali bilo bi dobro da se vrati. Opet bih imao za koga navijati sto se tice vozaca.
Naravno da je Schumi na prvom mjestu, ali odmah poslije njega mi je Kimi.
 
Član
E jos Hakinena da varate :D A dobro bi bilo da sta bude od ovoga :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_smile:
 
Član
Mogao bi i Coulthard jednu sezonu :D
Pa mislim iako se vrati da to nece biti onaj Kimi na kojeg smo navikli. Nego meni fali Kubica.:icon_sad:
 
Član
Coulthard i Hakinen su vec u godinama i siguran sam da bi vas razocarali.Barikelo je vanzemaljac,danasnja F1 je uzasno naporan sport i tu neko od 40 godina nema sto traziti,moje misljenje.Sumi nije uopce los kako neki govore nego se odlicno drzi za svoje godine daje maximum ali odprije je poznato da je zilav nadprosjecno,takodjer vanzemaljac.
 
Top