Kimi Raikkonen: Nema predaje

Kimi Raikkonen: Nema predaje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
43_raikkonen.jpg


Unatoč tome što za Hamiltonom zaostaje čak 19 bodova samo pet utrka do kraja sezone, Kimi Raikkonen poručuje kako ne odustaje od borbe za naslov…

Talijanski mediji već tjednima nagađaju o momčadskim odnosima unutar Ferrarija te iznose stav kako bi Felipe Massa trebao dobiti status prvog vozača momčadi. Luca di Montezemolo u svakoj svojoj izjavi i dalje ističe ravnopravnost, koja bi se ipak Ferrariju mogla obiti o glavu. Isto se prošle godine dogodilo McLarenu. Felipe Massa i Kimi Raikkonen prema stavu vodstva momčadi još uvijek imaju ravnopravnu podršku u lovu na naslov.

'Moj cilj u Belgiji je bila isključivo pobjeda. Samo sam to želio i zbog toga nisam pristajao na ništa manje od 10 bodova. Mogao sam usporiti i završiti kao drugi, ali drugo me mjesto nije zanimalo. Nažalost, na kraju nisam osvojio bodove, ali to ne znači da se predajem. U pet utrka se može puno toga promijeniti, a ja u ponovni pokušaj obrane naslova krećem na VN Italije.' – izjavio je Kimi Raikkonen.

099_RAIKKONEN.JPG
 
Član
jao glupana...pa dje ce massu postavit kao prvog vozaca...taj debil ne zna vozit uopste...kimi je za njega bog...
al haj, sta bude, jebe se meni, ja ionako navijam za BMW :D
 
Član
Ne treba Kimija otpisivati, on se uvijek probudi kad se najmanje nadas, mada i ja licno mislim da nema sanse da potvrdi naslov. Ako pobijedi 4 zadnje trke, Massa mu malo pomogne osvajanjem drugih mjesta, a Hamilton nekim slucajem odustane u nekoj od trka i to je to.
Ne bi se slozio sa Fay-om da Massa ne zna voziti...ako ne zna otkud na samo bod zaostatka od Hamiltona? Ako iko pored Hamiltona moze osvojiti naslov, onda je to Massa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top