kilometraza za A4

kilometraza za A4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nasao sam da kupim neki A4
izgleda super
samo mu na satu stoji 293 000
1,9 TDI godina 1995
cijena je predobra
sad me interesuje, ima li neko da zna,
da li je to puno za audi
jer neko kaze nije to nista, a opet drugi puno je presao
a ne bi da uzmem auto pa da mi zariba
lik tvrdi da ga je odrzavao normalno i redovno
pomoc hitnooooo
 
taj audi ako je dobro odrzavan i ako ga ti nastavis odrzavati moze preci vise pola miliona km bez problema...
 
Član
a ova auta sto se uvoze,stara par godina su presla koliko pise,jel?ne zavaravaj se kilometrazom,ako ima servisnu,tj. ako je ovdje vozeno i servisirano,ako je motor u dobrom stanju,moj savjet je da kupis...
passat 2004 godiste,uvezen u bosnu nedavno,u servisu nasli podatke od njega,u njemackoj servisiran na nesto vise od 400.000...ja nisam mogao vjerovat,falsifikovana i servisna
 
edoze je napisao(la):
a ova auta sto se uvoze,stara par godina su presla koliko pise,jel?ne zavaravaj se kilometrazom,ako ima servisnu,tj. ako je ovdje vozeno i servisirano,ako je motor u dobrom stanju,moj savjet je da kupis...
passat 2004 godiste,uvezen u bosnu nedavno,u servisu nasli podatke od njega,u njemackoj servisiran na nesto vise od 400.000...ja nisam mogao vjerovat,falsifikovana i servisna

cuo sam za to falsifikovanje servisne, naime oni nabave pecat servisa i onda na svakih 10-15000 udare pecat i tako jedno desetak puta, da dodje do nekih 150000km, a auto ustvari preslo 300-400000km(pa i vise), i taj auto je npr u njemackoj placen 4000eura, a on ti ga ovdje prodaje za 10000eura, ali takva nam je drzava...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top