kilometar sat audi a3 8l

kilometar sat audi a3 8l

Član
U pitanju je audi a3 1.9tdi 74kw..kad sam kupio auto kazaljka od goriva dodje na pola upali se rezerva,stvarno jeste tako!drzo sam gotovo uvijek punog jucer tako uradim zakovala kazaljka na pun,nece da opada preso sam preko 300km nepada,otkopcavo dzek na rezervaru nije do plovka..googlo sam vidim da imaju ovi modeli problema sa satom krene od goriva pa temperatura onda obrtomjer poludi!imal neko da radi,popravlja kilometar satove,hvala!!!
 
Član
Imao kratko taj auto i isti problem, on pali lampicu na vreme i to ti je bitno, a da i ja sam cuo da je skupa i gotovo nemoguca popravka.
 
Član
Probaj da nadjes kilometar sat i zamijenis. Nek ti neko ko ima dijagnostiku iskljuci imobilajzer, rasarafas sat. On se spaja na dva konektora iza. i tako odi nedje do otpada i skopcaj sat prije kupovine provjeri da li radi i zavrsi posao. :)))

A vrlo moguce je da se neko igro majstora pa da je vraco kilometrazu i sjebo sat.

Sretno sa popravkom! :)
 
Član
Gledo sam po piku nemozes naci sata ima od benzinaca i starih modela,kod mene facelift..vidjecu,zvao sam kladnju elektricara reko mi je da se moze popravit,imo je situacija..pa cemo vidjet!!!
 
Top