Kicherer Mercedes C 63 Supersport

Kicherer Mercedes C 63 Supersport

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kicherer%20C-63-Supersport-2-7.jpg

Nemački tjuner Kicherer, koji se od 1976. godine bavi preradama Mercedesa i Audija, predstavlja novi model C 63 Supersport, i to na bazi Mercedesa C 63 AMG.
kicherer%20C-63-Supersport-3-7.jpg

Sem što je snagu njegovog V8 motora povećao na 550KS i 630 Nm obrtnog momenta, Kicherer je za C 63 Supersport predvideo i aero body paket od karbon fibera (prednji branik i zadnji difuzor plus kućišta retrovizora, hauba i prednji gril od istog materijala), komplet RS-1 aluminijumskih točkova od 20 inča, nove pragove, modifikovano ogibljenje, Brembo kočioni sistem, LED dnevna svetla, kao i ergonomski oblikovan sportski volan (u kombinaciji koža/karbon) i nove patosnice u unutrašnjosti.
 
Član
nodiash je napisao(la):
nesto mi ove prerade mecki u poslednje vrijeme sve na isti zonfa :icon_confused:

Moraju biti, radjene su za iste kupce. Nece ganjati fanove BMW-a, kad oni ionako Mecku pogledat nece...
 
Član
auto je extra...
ali bih ja napravio nekoliko izmjena...
-ovaj prednji branik bi uradio isti,ali samo sa vecim otvorima...ali da ostanu istog oblika...
-zadnje felge sire... :cool: ... falcare...
-i nazad umjesto cetiri izduva,ja bih stavio dva veeeelika...
 
Član
ljuboje je napisao(la):
auto je extra...
ali bih ja napravio nekoliko izmjena...
-ovaj prednji branik bi uradio isti,ali samo sa vecim otvorima...ali da ostanu istog oblika...
-zadnje felge sire... :cool: ... falcare...
-i nazad umjesto cetiri izduva,ja bih stavio dva veeeelika...
;)
 

MTR

Član
nemam komentara , dodijalo vise brate pandrkat , vrh , top , mjera , dobar , .......

Ma ne valja nista , eto :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top