Kicherer CL 65 Coupe with 650hp

Kicherer CL 65 Coupe with 650hp

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
kicherer-cl-65-coupe_12.jpg


kicherer-cl-65-coupe_1.jpg


kicherer-cl-65-coupe_3.jpg


kicherer-cl-65-coupe_4.jpg


kicherer-cl-65-coupe_5.jpg


kicherer-cl-65-coupe_6.jpg


kicherer-cl-65-coupe_8.jpg


kicherer-cl-65-coupe_11.jpg


kicherer-cl-65-coupe_14.jpg


kicherer-cl-65-coupe_16.jpg


kicherer-cl-65-coupe_15.jpg
 
Član
a dajte ljudi,sad ozbiljno...gdje vi vidite mecku ovdje...ja vidim AVIOOOOOOOOONNN:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
oj ranit cu se...

oj diskova koliki su mogu se ko tanjiri koristit....za 2 porcije komotno
 
Super Moderator
uu najvise mi se svidja ovaj broj 650 :cool:
al sto jest jest uradjen je perfektno... prelijep :cool:
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek:


Ako me sad infarkt nije puko nece nikad :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Putovanja.ba
Administrator
Njemačka tunerska kuća Kicherer predstavila je svoj novi uradak za koji se slobodno može reći da je nova «mjera» snage. Mercedesov model CL 65 AMG koji se inače može pohvaliti odličnim pogonskim agregatom i izuzetnim performansama, u Kichereru su podigli na novu razinu.

Koliko god konjskih snaga proizvođači automobila «smjeste» u svoje motore, uvijek će biti onih «gladnih» za još snage ispod poklopca motora. Za zadovoljenje takvih apetita brinu se specijalizirane tunerske kuće a njemački Kicherer samo je jedan od njih. Njihov posljednji projekat pozabavili su se Mercedesovim modelom CL 65 AMG Coupe. Iako ovaj model već pokreće motor koji razvija 612 konjskih snaga, u Kichereru su odlučili dodatno «zakuhati» stvari.

U moćni 6.0 litarski V12 Biturbo motor iz «standardnog» CL 65 AMG modela u Kichereru uz pomoć elektronike i malo «magije» uspjeli ugurati još 38 «konja». Rezultat je cijelih 650 konjskih snaga uz ogromnih 1.200 Nm okretnog momenta. Sa ovim motorom Kichererov CL 65 Coupe od 0-100 km/h ubrzava za 4.2 sekunde a maksimalna brzina elektronski je limitirana na 320 km/h! Pored toga, naravno, Kicherer je i vanjštinu ovog modela malo dotjerao i unaprijedio u svom stilu.
 
Super Moderator
uuuu 1200Nm... sigurno mu je prvoj, a mozda cak i u drugoj brzini elektroniski smanjena sila da ne slomi kardan ovih 1200Nm :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top