KIA Sportage 2011

KIA Sportage 2011

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav ekipi nisam dugo bio na forumu!

Ovako treba mi pomoć: Planiram uzeti Novu kiu Sportage ono full verziju 2.0CRDI 136 ks iako najavljuju isti motor sa 184 ks pa neznam dali da cekam ili je i ovaj dovoljan? Dali netko ima iskustva sa ovim autom jeli ga mozda vec uzeo i to? sve informacije su mi potrebne jer stvarno auto nudi jako puno za malo para, za razliku od drugih u istoj klasi... ono kazu novo je novo pa mi je draze uzet ovu kiu nego polovnu x3 npr... a tu je i 7 godina garancije, i jos me zanima ako neko zna daju li ovi u Sarajevu popust na keš kupovinu?

kia-sportage-2011-590x406.jpg

nueva-kia-sportage-2011-4.jpg
 
Član
Možda je malo potežak za 136KS, ali sigurno mu nije malo. Iskreno, ja bih jaču verziju uzeo i sačekao, definitivno će nuditi više od ove, a i sigurno dođe bolji paketić opreme uz njega, naravno, ako je u razumnim granicama i njegova cijena. Uvijek sam za jače ako ima smisla, a u ovom slučaju definitivno da ima smisla uzeti jaču verziju. Par poslednjih dana sam se vozao u Toyoti Rav-4, 2.0 benz., 150KS i definitivno joj ne bi smetao još koji konjić. Moje mišljenje, ako te interesuje, i to bi bilo to.:icon_biggrin:
Sa srećom.;)
 
U Mercatoru u Sarajevu je izlozen novi Sportage, ali ona najjeftinija verzija, onako ne izgleda lose, sasvim kulturno. Cini mi se da je oko 33.000KM taj najjeftiniji, sad ne znam na koliko bi izasao neki kao ovaj sa slike sa dizel motorom, kozom, 4x4 pogonom. A dobra je stvar i tih 7 godina garancije, nije ni to malo, opet do tebe je sve, znas sta ti najvise odgovara i sta ti treba.
 
Član
Za 60 milja dobije se 2,0 CRDI panorama krov, kožni sičevi grijani i hlađeni i prednji i zadnji, trozonska klima, 18 aluminijski naplatci, sve na struju, najnapredniji pogon na sva 4 i jos pun kufer opreme za zinut zivotami, a gledao sam ostale za takvu opremu treba izdvojiti najmanje 80 milja nemam ni ja baš 60 pa me me zanima ovako daju li popusta na keš i to al auto je mrak!
Al evo danas me zove jedan lik da je novi passat 48 milja sa dosta opreme a malo mi tu nesto smrdi malo je to para pa toliko golf dođe full, a zamisli kija daje suva za te pare pa netreba ni razmišljat po meni dosta su se dobro pokazale prijatelj vozi sorenta vec 5 godina nije imao nikakva kvara na njemu
 
Član
Ma kakav kurčev Passat, još full, a 48k, HAU JES NOU! Kod nas je full čim ima klimu.:icon_mad:
Raspitaj se malo i idi na jaču verziju ako imaš mogućnosti, sigurno se nećeš pokajati, a ako nekad siđeš sa asfalta sa njim, onda će ti biti drago zbog toga.:icon_smile:
 
Član
Ma edo care mami me ta pojacana verzija motora od 184 konja isti je takav u ix35 i kazu da je prava zvijer vuce kao da malo auto vozis, pa se nebi zalijećao ipak je to puno para vrijedi sačekat, kažu da na ljeto izlazi, vi ste gore u sarajevu pa onako priupitajte ko je pouzdan od toga ako ima :) ja ne idem baš često neki dan sam išao vadit rodni list al tad nisam ni razmišljao o sportageu[/align]

ma cekam jaču konjicu i gotovo :D[/align]
 
Član
Kia je puno napredovala,extra su im sva zadnja auta,i plus daju pun vrag opreme i puno garancije. Imam par drugova i poznanika koji imaju Kia vozila,jos se niko nije pozalio. Meni se svidjaju,pocev od Ceeda i Pro'ceeda,pa sve do ovog Sportage, koji mi je extra,gledao sam ga bas u Mercatoru,odlican auto;)
 
Član
Taj u mercatoru ako je najjeftiniji onda je 1,6 Turbo benzinac 138 konja mislim ide dobro ali kazu da mu se u gradu potrošnja popenje i na 13, al zato za skoro iste pare ima 1,7CRDI 115 ks i ne prelazi 7 al je kenja :icon_smile:
 
Legend
kako mi se svidja ovo auto, nenormalno..

vidjam ga cesto, i mogu samo reci da i tiguan i rav4 i djelimicno kuga izgledaju pateticno nasprem njega..
 
Član
je jaro ali vise ce ga zena vozit nego ja pa mi je malo prejako :) sacekat cu ja onaj 2,0 crdi 184
 
Član
Odlicno auto ;) moj komsija ga je kupio prije par mjeseci onaj model od 163Ks i AWD pogonom izaso ga je oko 43000KM ja mislim,uglavnom KIA je super ;)
 
Ne znam kakva je Kia ali sam vozio par puta (relaciju Zivinice - Bihac) Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 112KS mislim da iste motore koriste. Santa Fe je samo za pohvalu, za normalne voznje dovoljno snage fino ide moguca je i jurnjava:icon_smile: sa njim preticanja bez problema. Taj je jos jaci 136ks znaci sigurno dobro ide;)

Eh sad ako ti volis da se trkas naravno da je bolje 184ks:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top