Kia PICANTO I RIO

Kia PICANTO I RIO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Sinoc se nadjem u raspravu sa xx i xy osobama, kako mi je mozda bolje da sebi kupim neko od navedena dva auta, jer zaboga imaju "full opremu" i kostaju do 20tak hiljada.

Moj odgovor kratko jasno, kada bi mi neko prislonio pistolj na glavu i rekao kupuj, rekao bi pucaj jarane, barem ce biti brzo.

Inace u moj uzi izbor automobila ulazi NOV Focus dizel, Audi A3 polovan, do 30.000, postoji mogucnost jedna Skoda Octavia Tour 2006 TDI i Range Rover dizel.

Takodje sam imao prijedloge tipa Dacia Logan i Lada NIVA :D

2002803053358234008_rs.jpg


2002823365772167439_rs.jpg


Nakraju nebitno je sta cu uzeti, svakako jos nista konkretno nece biti to novembra. Medjutim nikada sebe nebi osudio na PICANTA, RIA, LADU, DACIU i slicne poluproizvode.

Hyundai coupe mi je skroz OK, Ceed mi je odlican, Renault clio srednja zalost, nije los, ali nije ni dobar. Fabia nova mi je uzasno ruzna. Opel corsa mi je trenutno nesto naljpese iz klase malih automobila. Pug je katastrofa od auta, vozio sam ga na testu, i testni model je bio sav kriv, kao da je bio ttalno slupan, pa ga neko sklapo ponovo. Far mu strsio cent od idealne linije isto tako suprotni dio haube. I iako je bio sport verzija, sportski ovjes, Benzinska varijanta motora, izgubio je utrku protiv nove oktavije karavan, uzasssss.

Zakljucak.. najbolje je kad se nema para, pa se nemoze birati, nego kupis sto mozes.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top